Olsztyn Green Festival [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Olsztyn Green Festival [ZMIANA DATY]

13-15.08.2021r. | 15:00

od 79 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Olsztyn Green Festival

Olsztyn Green Festival odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia bieżącego roku w CRS Ukiel w Olsztynie. Start o godzinie 15.00

W końcu Olsztyn Green Festival powraca. Edycja tegoroczna będzie miała miejsce w malowniczej scenerii jeziora Ukiel na miejskiej plaży. Poza pięknym miejscem będziemy mieli możliwość słuchania i oglądania najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdują się: Sanah, Natalia Przybysz, Mioush, Pezet czy też Margaret.

Kolejne nazwiska już wkrótce. Olsztyn Green Festiwal to koncerty czołówki muzyki elektro, jazzu, hip-hopu oraz alternatywnego popu. Czeka na nas ponad dwadzieścia koncertów na dwóch scenach. Po występach będziemy także mieć możliwość spotkania się z artystami, a także zjeść coś pysznego czy też zrobić małe zakupy na stoiskach. Wydarzenia tego nie trzeba reklamować, ponieważ od lat poziom zarówno organizacyjny oraz muzyczny jest doceniany poprzez wykupowanie wszystkich karnetów i to jeszcze na wiele dni przez startem wydarzenia. Podczas ostatniej edycji bawiło się grubo ponad trzydzieści tysięcy ludzi. To robi wrażenie.

Zapraszamy serdecznie!

informacja organizatora

Olsztyn Green Festival powraca! Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia na plaży miejskiej w Olsztynie, w malowniczej scenerii jeziora Ukiel.

Na Olsztyn Green Festival 2021 zobaczymy najjaśniej świecące gwiazdy polskiej sceny muzycznej:

Dotychczas ogłoszeni artyści: MIUOSH. Maria Peszek T.Love/Muniek Sorry Boys Sonbird Misia Furtak #reworki KARAŚ/ROGUCKI Natalia Przybysz Bartek Królik Kaśka Sochacka Kirszenbaum Arek Kłusowski

Kolejne ogłoszenia wkrótce! Olsztyn Green Festiwal to koncerty czołówki szeroko pojętego alternatywnego popu, ale także przedstawicieli hip-hopu, muzyki elektro i jazzu.

Ponad dwadzieścia gorących koncertów (na dwóch scenach) czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu. Po występach tradycyjnie można się spotkać z artystami, zrobić małe zakupy na stoiskach czy zjeść coś pysznego, bo zjadą topowe food trucki.

W ciągu dnia są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe. Nie brakuje kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane jest propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Olsztyn Green Festival to jeden z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w kraju.

Poziom muzyczny i organizacyjny doceniają także widzowie, którzy regularnie od kilku lat wykupują wszystkie karnety już na wiele dni przed tym wydarzeniem. Podczas ostatniej edycji na festiwalu bawiło się ponad 30 tysięcy ludzi.

Regulamin: olsztyngreenfestival.com

Bilety dla niepełnosprawnych: W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę. Bilety dla niepełnosprawnych: W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę. Ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich Biletów przez rozpoczęciem się Imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów prawnych, które wcześniej nie zakupiły Biletu wstępu na Imprezę w określonej powyżej kategorii dla osób niepełnosprawnych.

miejsce