O.S.T.R. & Hades Wakepark Bydgoszcz [ODWOŁANE]

  • Koncert

O.S.T.R. & Hades Wakepark Bydgoszcz [ODWOŁANE]

Sobota, 17 lipca 2021

21:00

od 50 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

O.S.T.R. & Hades Wakepark Bydgoszcz

Czy Bydgoszcz jest gotowa na zabawę przy kawałkach jednych z najbardziej popularnych artystów polskiej sceny hip-hopowej? Mamy nadzieję, że tak, ponieważ już niedługo, bo 17 lipca o 21:00 w Wakeparku, będziecie mieli okazję posłuchać na żywo… O.S.T.R i Hadesa! Ten event to idealna okazja, żeby po wywołanej pandemią przerwie od koncertów, rzucić się w ich wir właśnie z tą dwójką.

Wystąpią oni ze swoim drugim wspólnie nagranym albumem. „HAO2” to ich sposób na wyrażenie swojej pandemicznej rzeczywistości i odczuć z nią związanych, więc usłyszmy nowe, inspirujące kawałki.

Nowa płyta O.S.T.R i Hadesa jest słodko-gorzka, znajdziemy tam utwory zarówno nastrajające do optymistycznego patrzenia w przyszłość, jak i te bardziej dołujące, będące świadectwem tego, co ich spotkało w ciągu ostatniego roku.

Jest to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć ten duet na scenie i pobawić się na żywo przy muzyce tych dwóch legend polskiego rapu. Nie zwlekaj z kupnem biletów i już dziś nastaw się na dobrą zabawę! Do zobaczenia już niedługo, Bydgoszcz!

informacja organizatora

Pamiętacie “Psychologię tłumu” albo “Czas dużych przemian”?

Tak, HAOS oficjalnie powraca i to w jakim stylu! O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu w grudniu 2020 wydali swój drugi, wspólny album.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, które po prostu musiały trafić do słuchaczy. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

miejsce