Nocny Kochanek | Trasa W Ciemność cz.2 | Warszawa

  • Koncert

Piątek, 20 grudzień 2019

19:00

od 60 zł
Kup bilet

Nocny Kochanek to polska grupa grająca tradycyjny heavy metal.

W tekstach ich piosenek można dostrzec abstrakcyjny humor, bazujący często na grze słów oraz pastiszu. Członkowie zespołu Nocny Kochanek są znani z dystansu do siebie samych i do wizerunku heavy metalowego. Nocnego Kochanka tworzą członkowie zespołu Night Mistress, a pomysłodawcą nazwy jest Bartosz Walaszek, reżyser kultowej kreskówki pod tytułem „Kapitan Bomba”. Zespół zadebiutował utworem w jednym z odcinków „Kapitana Bomby”. Data ta jest uznawana za początek ich kariery. W 2012 roku stworzyli piosenkę „Minerał Fiutta”, nagraną do filmu dla dorosłych o przygodach Kapitana Bomby „Zemsta Faraona”. Wówczas poznało ich szersze grono odbiorców. Inspiracją artystyczną zespołu Nocny Kochanek są chociażby takie grupy jak Iron Maiden czy Judas Priest.

"Randka w Ciemność" to trzeci albumu formacji Nocny Kochanek. Utwory na płycie traktują o tematyce relacji damsko-męskich. Zespół uraczył swoich odbiorców wielką dawką humoru w warstwie lirycznej. Nocny Kochanek promuje najnowszy album jeżdżąc po Europie i Polsce, podczas części drugiej "Trasy w Ciemność". Jednym z przystanków „Trasy w Ciemność” jest Warszawa. Koncert odbędzie się 20 grudnia 2019 roku, o godzinie 19.00 w hali COS Torwar.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

"Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Płyty CD/LP/FLAC/MP3 do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Druga część "Trasy w Ciemność" to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

miejsce
  • Koncert

COS Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6A