Niemen Inaczej [Zmiana miejsca]

  • Koncert

Środa, 9 października 2019

18:30

od 116 zł
Kup bilet
Niemen Inaczej [Zmiana miejsca]

NOWE MIEJSCE I TERMIN: Informujemy, iż koncert Niemen Inaczej zaplanowany na 31 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie został przeniesiony na 9 października do Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

„Niemen Inaczej” powraca!

Najbliższy koncert już 9 października w Gdańsku.
Wiosenne koncerty trasy „Niemen inaczej” przyciągnęły wielotysięczną widownię w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie i Wrocławiu. Na specjalnie na życzenie widzów artyści wystąpią raz jeszcze.
Już 9 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie okazja by posłuchać nieśmiertelnych piosenek Czesława Niemena. Wybitni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek i goście specjalni Grażyna Łobaszewska oraz Michał Szpak w nowych, intrygujących ujęciach szlagierów Mistrza, gwarantują niezapomniane muzyczne emocje.

Rok 80. lecia urodzin Czesława Niemena wciąż świętujemy z jego piosenkami.
Wiosną w niemal 20 koncertach trasy „Niemen inaczej” uczestniczyło ponad 20 tysięcy widzów. To sukces, który pokazuje jak ważną postacią dla polskiej piosenki był Czesław Niemen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, już 9 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie można jeszcze raz spotkać się z wyjątkową muzyką artysty.
Tego wieczoru ponownie na scenie swoimi interpretacjami piosenek Czesława Niemena podzielną się z widzami cenieni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek, Grażyna Łobaszewska i Michał Szpak. Solistom na multimedialnej scenie towarzyszył będzie 11-osobowy zespół uznanych muzyków sesyjnych oraz Kwartet RAMPA.
Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Pod Papugami”, „Sen o Warszawie”, „Jednego serca”, „Wspomnienie”, „Bema pamięci żałobny rapsod”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, a także utwory z późnego okresu twórczości mistrza. W niezwykłym finale koncertu zabrzmi duet Czesława Niemena i jego córki Natalii Niemen w najważniejszym protest songu w historii polskiej muzyki rozrywkowej „Dziwny jest ten świat”.
Koncert „Niemen inaczej” to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć ponadczasowe piosenki Czesława Niemena w nowym, intrygującym brzmieniu i aranżacjach.

SKŁAD ARTYSTYCZNY:
Natalia Niemen
Janusz Radek
Kwartet Rampa

GOŚCIE SPECJALNI:
Grażyna Łobaszewska
Michał Szpak
Dzieci do lat 3 - wstęp wolny ale muszą siedzieć u rodziców/opiekunów na kolanach.
Kontakt dla osób niepełnosprawnych, które chcą zamówić bilety
na koncert: [email protected]