Nicola Cruz [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Nicola Cruz [ZMIANA DATY]

Środa, 7 kwietnia 2021

19:00

od 79 zł

Nicola Cruz pojawi się 7 kwietnia 2021 roku w Warszawie po to, aby zagrać koncert dla zgromadzonych fanów.

Na wydarzenie organizatorzy zapraszają od godziny 19:00 do Praga Centrum.

Cruz to bardzo znany producent muzyki elektronicznej, który podbił serca ekwadorskich słuchaczy, a potem skupił się na rozwijaniu swojej kariery na innych kontynentach. Jego twórczość związana jest w dużej mierze ze starożytną mitologią, tajemniczymi brzmieniami oraz niemałą dawką nowoczesności. Jest to idealne połączenie, w którym odnajdzie się każdy słuchacz lubiący muzykę elektroniczną.

DJ przez cały czas rozwija swój warsztat muzyczny, dzięki czemu jego twórczość staje się coraz bardziej znana w wielu zakątkach świata. Co prawda nie jest zbyt doświadczony, ponieważ w swoim dorobku nie ma zbyt wielu albumów, ale z pewnością jego kawałki spodobają się wielu odbiorcom. Przekonać można się o tym już w kwietniu na terenie Warszawy. Artysta stara się współpracować z wieloma producentami z całego świata, tak aby móc się nimi inspirować.

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

Nicola Cruz - producent elektroniczny, muzyk i DJ. Poprzez swoją muzykę przywołuje krajobrazy i rytuały swojej ojczyzny, czyli Ekwadoru - kraju, który jest domem zarówno dla Andów, jak i amazońskiej dżungli. Jego twórczość to eksploracja starożytnych mitologii i tradycji ludowych w nowoczesnym otoczeniu.

Nicola urodził się w Limoges we Francji, a jego rodzice to Ekwadorczycy. Wychowanie Nicoli było otoczone bogatym wykształceniem muzycznym - zarówno w rdzennych tradycjach, jak i zachodnich teoriach, a od najmłodszych lat zaczął grać na perkusji.

Jeśli chodzi o dorobek muzyczny Nicoli, poprzez swoją pierwszą płytę - "Prender el Alma" (2015) badał rozwój świadomości i duchowości oraz to, w jaki sposób łączy się to z muzyką. W „Siku" - jego najnowszej produkcji, Cruz kontynuuje tę eksplorację, poszerzając swoją wizję o nowe historie i inne kultury jako źródła inspiracji. Kluczowym aspektem tej podróży jest jego współpraca z innymi artystami z różnych stron świata.

Data: 7.04.2021
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.