NEONY 10-lecie zespołu + koncert premierowy III płyty

  • Koncert

NEONY 10-lecie zespołu + koncert premierowy III płyty

Sobota, 30 listopada 2019

19:00

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Premiera III płyty Neonów zbiega się z 10 rocznicą założenia zespołu, dlatego szykuje się niezłe combo.

Zespół zagra całą III płytę i najlepsze utwory z poprzednich krążków z udziałem gości, którzy zostawili swój ślad na poprzednich nagraniach m.in Kuba Zublewicz były gitarzysta zespołu oraz ENDY YDEN klawiszowiec i wokalista, który współtworzył z zespołem płytę UNIFORM.

SUPPORT
Imprezę rozpocznie gość specjalny Neonów:
Frankenstein Children

AFTER
TELEVISION TOM
Didżej, promotor, twórca wielu klubowych maratonów spod znaku tanecznej elektroniki. Guitars meets detroit techno. Zróbmy hałas!

Wieczór dla fanów ciekawego, dobrego gitarowego grania i nie tylko, w sam raz na andrzejkowy wieczór - Andrzeje wchodzą za darmo jako osoby towarzyszące ludzikom z biletami.

Pierwsze 100 biletów w puli październikowej w promocyjnej cenie do nabycia na:
https://goingapp.pl/evt/2167053/10-lecie-zespolu-neony-koncert-premierowy

Zakrzywiamy Czasoprzestrzeń - musicie tam być!

miejsce

Czasoprzestrzeń

Wrocław, Tramwajowa 1/3

Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 to miejsce, która stawia na rozwój, budowanie świadomości tolerancji, prospołecznej i proekologicznej oraz promowanie zdrowego stylu życia. Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych to miejsce, które zrzesza niezliczoną ilość uczestników każdego rodzaju spotkań, warsztatów i wydarzeń kulturalnych. Poprzez wydarzenia, które odbywają się wewnątrz wrocławskiej Czasoprzestrzeni zbudowali wizerunek miejsca, które integruje uczestników niezależnie od wieku. Każdy event w Czasoprzestrzeni porusza i łapie za serce, buduje wzorce i intryguje. Imprezy tematyczne stają się ciekawym doświadczeniem dla każdego, dają alternatywę na produktywne spędzenie czasu i edukują.  W Czasoprzestrzeni obyły się wydarzenia takie jak warsztaty, targi i spotkania, zawiązane z budowaniem wzorców w społeczeństwie. Centrum jest otwarte na młodzież, inicjatywy studentów i osób zainteresowanych przekazaniem wartości społecznych. Dodatkowo, organizowane tam eventy oddają ducha industrialnej przestrzeni i miasta, które jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. Obiekt to dwie byłe hale tramwajowe. Wydarzenia, jakie miały miejsce w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych to między innymi pokazy filmów, koncerty i występy kabaretowe. Klimat, z jakim spotkamy się w Czasoprzestrzeni to luźna atmosfera, kreatywne i wyraziste osobowości oraz tematy, które po prostu trzeba rozstrzygnąć. Miejsce rozwoju i wyrażania siebie, edukacja i rozrywka - to właśnie oferuje nam to miejsce. Wkrótce w Czasoprzestrzeni będzie możliwość wzięcia udziału w koncercie Neony+Frankenstein Children, Synestezji czy Katedry+Cinemon. Zaplanowano także długą i wciąż aktualizowaną listę zajęć warsztatowych i targów. Najbliższe z nich to Wrocławski festiwal Kawy i Czekolady. Ciekawą inicjatywą jest organizowanie przez Czasoprzestrzeń Przeglądu Kultury Studenckiej, która ma za zadanie wyłowić talenty, a publiczności daje możliwość zetknięcia się ze świeżym i alternatywnym brzmieniem.