Natalia Przybysz | Praga Centrum [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert

Natalia Przybysz | Praga Centrum [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Wtorek, 29 czerwca 2021

21:00

od 63 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

UWAGA!

Jak Malować Ogień ➡️ UNPLUGGED

Wiemy, że bardzo czekacie na koncert Natalii Przybysz z płytą "Jak Malować Ogień" w Pradze Centrum. Niestety, ze względu na pandemiczną rzeczywistość nie dojdzie on do skutku, za co bardzo przepraszamy.

Mamy jednak dla Was dobrą informację - Wasze bilety automatycznie przechodzą na koncert w ramach trasy MTV Unplugged podczas której, Natalia zagra w Warszawie już 29 czerwca 2021 w Amfiteatrze w Parku im. Sowińskiego.

Dołączcie do nowego wydarzenia, żeby być na bieżąco ➡️ https://www.facebook.com/events/885958652163164

-------

Natalia Przybysz - jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów, wystąpi już 19 września na Letniej Scenie Progresji!
Wokalistka dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Zespół okazał się fenomenem, kreującym nową jakość na polskim rynku, zdobywającym nagrody, przychylne recenzje dziennikarzy i szczyty list przebojów, ale przede wszystkim serca słuchaczy. Następnym etapem w karierze Natalii Przybysz była kariera solowa, która trwa do dziś.
5 płyt, niezliczona ilość koncertów i fanów – takie doświadczenie jest gwarancją, że każdy występ artystki to niezapomniane chwile z muzyką na najwyższym poziomie. Jej unikalny głos nie pozwala przejść obok siebie obojętnie i już od lat przyciąga kolejne grupy oddanych fanów.

Ostatni album Natalii „Jak Malować Ogień” ukazał się jesienią zeszłego roku i zdobył tak samo przychylne recenzje słuchaczy i dziennikarzy. Krążek wypełniony jest emocjami i idealnym zgraniem zespołu, które zwłaszcza słychać na doskonałych koncertach.

Data: 05.03.2021
Doors: 18:00
Support: 19:00
Koncert: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.