MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • W plenerze
  • Metal
  • Industrial / Gothic

MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

2-4.06.2022 r.

od 200 

Mystic Festival 2021

Mystic Festival 2021 to kolejna edycja kultowej imprezy spod znaku ciężkiego brzmienia. Po zeszłorocznym, pechowym zamieszaniu festiwal powraca w wielkim stylu, tym razem do Gdańska. Trzy długie dni, pięć unikalnych scen, a na nich muzyczne legendy ramię w ramię z młodym pokoleniem twórców. Wśród nich Judas Priest (z koncertem w ramach trasy "50 Heavy Metal Years Tour"), Merciful Fate, Gojira, The Hu, Mastodon czy Mayhem, a także kilkudziesięciu innych wykonawców z całego świata. Na legendarnym już festiwalu wystąpi łącznie 70 zespołów, wypełniając mroczną, postindustrialną scenerię Stoczni Gdańskiej różnymi odcieniami metalu w arcymistrzowskim wykonaniu. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników mocnego uderzenia, ale wszystkich entuzjastów muzyki najwyższej jakości!

Organizatorzy festiwalu przygotowali dla niecierpliwych fanów playlistę z utworami uczestników - ponad 5 godzin doskonałej muzyki w różnych stylach i brzmieniach. Lista dostępna jest na Spotify i Tidal pod hasłem MYSTIC FESTIVAL 2021.

informacja organizatora

Mystic Festival: Zapraszamy do Gdańska w czerwcu 2022 roku, Judas Priest headlinerem

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie zmusiła nas do podjęcia najtrudniejszej w tym roku decyzji – tegoroczny Mystic Festival zostaje przeniesiony na 2-4 czerwca 2022 roku. Judas Priest potwierdzają swój udział, dochodzi dodatkowy Warm Up Day!

Drodzy przyjaciele, zdaniem specjalistów jesteśmy w najtrudniejszym miejscu pandemii, ale najciemniej jest przed świtem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze w tym roku spotkamy się na koncertach, jednak nie możemy ryzykować organizacji takiego przedsięwzięcia, jakim jest Mystic Festival, dopóki nie będziemy w stu procentach pewni, że zarówno fani, jak i artyści będą w pełni bezpieczni.

Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by się udało, ale raz jeszcze prosimy o cierpliwość i zaufanie – musimy przełożyć Mystic Festival na rok 2022 i mamy nadzieję, że wszyscy dotrwamy do tego czasu w dobrym zdrowiu. Epidemiolodzy zapewniają, że dzięki szczepieniom pandemia zostanie do tego czasu w pełni opanowana i będziemy mogli bez przeszkód cieszyć się najlepszą muzyką i doborowym towarzystwem.

Na szczęście mamy też dobre wiadomości:

Judas Priest potwierdzają swój udział w Mystic Festival 2022. Będą jednym z headlinerów i zgodnie z planem zaprezentują swój jubileuszowy show, celebrujący półwiecze Bogów Metalu.

Niemal cały program Mystic Festival 2021 zostanie powtórzony w 2022 roku – obecnie dogrywamy szczegóły i niebawem będziemy potwierdzać wszystkie interesujące was nazwy.

Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota. Widzimy się w Gdańsku, na terenie Stoczni.

Dodatkowo zapraszamy was 1 czerwca na Warm Up Day, kiedy czekać was będą specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły podamy niebawem!

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.