Muniek i Przyjaciele

  • Koncert

Muniek i Przyjaciele

Sobota, 24 lipca 2021

20:00

od 89 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Lider popularnej grupy T-Love Muniek Staszczyk zaprezentuje się w akustycznej odsłonie na scenie plenerowej Fabryki Lloda w Bydgoszczy.

Repertuar trasy koncertowej projektu Muniek i Przyjaciele to wybór różnych piosenek autorstwa Muńka - zarówno utworu z dyskografii T-Love, jak i z solowej kariery wokalisty, także z najnowszej płyty "Syn miasta". Podczas występów Staszczykowi towarzyszą dwaj gitarzyści - Cezariusz Kosman oraz Janek "Jahlove" Pęczak.

Pomysł na cykl koncertów pod szyldem Muniek i Przyjaciele powstał w 2018 roku, kiedy to frontman T-Love postanowił zrezygnować na jakiś czas z wielkich, głośnych widowisk rockowych na rzecz bliższych spotkań z fanami podczas kilkunastu klubowych występów w kameralnej atmosferze. Pomysł Muńka szybko zyskał duży rozgłos, a na początku marca 2021 ukazał się album, będący zapisem z trasy koncertowej. Na płycie znalazły się nagrania takich przebojów jak: "King", "I Love You", "Bóg" oraz "Apaszem Stasiek był" w odświeżonych, akustycznych aranżacjach.

informacja organizatora

Już 24 lipca na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Muniek i Przyjaciele. Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.com I Pula - 89 zł II Pula - 99 zł III Pula - 109 zł

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna. Program koncertów jest wypadkową różnych projektów artystycznych Muńka, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych wokalisty, zawiera też przeboje z najnowszej solowej płyty Artysty „Syn miasta”.

#gramybezpiecznie Informujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa (szczególnie podczas przemieszczania się po hali i przy zamawianiu przy barze). Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

miejsce