Ms. Lauryn Hill w Katowicach!

  • Koncert

Niedziela, 25 sierpnia 2019

19:00

od 250 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety
Ms. Lauryn Hill w Katowicach!

Legenda R&B w sierpniu tego roku na koncercie w Polsce! Ms. Lauryn Hill swoją pozycję na międzynarodowej scenie zaznaczyła wraz z projektem The Fugees, w którym była wokalistką. Jej kariera solowa skupiła się na wydanym w 1998 roku albumie “The Miseducation of Lauryn Hill”, w którym zaprezentowała autorską mieszankę nurtów takich jak R&B, rap i soul, stając się ich współczesną ikoną. Za materiał otrzymała 10 nominacji do Nagrody Grammy. Lauryn Hill zagra koncert na Śląsku - Katowice, MCK, 25.08.2019. Takiego zakończenia lata nie możesz przegapić. Bilety na wydarzenie dostępne u nas.

-- Going. --

informacja organizatora

Ms. Lauryn Hill w Katowicach!

Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty "The Miseducation of Lauryn Hill" i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu.

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów. Jej multiplatynowy album - “The Miseducation of Lauryn Hill” - lotem błyskawicy podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku Lauryn Hill została wprowadzona do Us Library of Congress.

Trzeba więc zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie, “Ready or not?”

My urodziliśmy się gotowi i już nie możemy doczekać się na spotkanie z Ms. Lauryn!

--

Kiedy: 25.08.2019 (Niedziela)
Gdzie: Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1, Katowice
Bramy 17:00 / Start Koncertu 19:00
Organizator: MegaClub Events

Koncert bez ograniczeń wiekowych,
nieletni wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Organizator: MegaClub Events

miejsce

MegaClub @ MCK

Katowice, plac Sławika i Antalla 1