MOTO ROCK Festiwal

  • Festiwal
  • #Rock
  • #Festiwale muzyczne
  • #Polskie
  • #W plenerze

MOTO ROCK Festiwal

19-20.08.2022

od 49 
Kup bilet

Jeśli uwielbiasz mocną muzykę i motocykle to ta impreza jest dla Ciebie! Zagrają znane zespoły, a międzynarodowe grono osób spragnionych ciężkich dźwięków i wrażeń tylko uświetni to wydarzenie. Zachowaj czujność i już teraz zaplanuj wyjazd na MOTO ROCK Festiwal: REAKTYWACJA!

Jeśli już powracać to tylko w wielkim stylu! To właśnie motto najlepiej oddaje to, co nastąpi pod koniec sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Nareszcie po długim oczekiwaniu można się znowu dobrze bawić na festiwalu. Wcześniejsze edycje miały miejsce w latach 2006-2014. Postanowiono w tym roku odświeżyć jego formę i zorganizować coś jeszcze bardziej widowiskowego.

Podczas dwóch intensywnych dni 19 i 20 sierpnia wystąpi aż 12 zespołów! Pierwszy wieczór scenicznymi deskami zawładną niezwykle imprezowy Nocny Kochanek i legenda polskiego rocka, Proletaryat. Znając ich możliwości koncertowe, na pewno rozkręci się niezła zabawa. Nie mniejsze zamieszanie niż te już kultowe nazwy zrobią również: South Machine, Centrum Band i SawDust.

Rewelacyjnie zapowiada się także następny dzień. Illusion to kolejna legendarna załoga i koncertu tego zespołu nie można przegapić! Zabawę z dużą dozą humoru rozkręci za to Łydka Grubasa. W klimaty rockowe i grunge’owe zabierze publiczność Chemia. Sporą dawkę heavy metalu zaprezentuje Proceder a Rock n Roll Rebels to z kolei istny wehikuł czasu. Muzyka zespołu to powrót do lat 50. i 60. Skład dopełniają: ekipa pod nazwą Basement oraz Motorbrothers, czyli Motörhead Tribute Band!

Przygotowane zostało pole namiotowe czynne całą dobę. Można spodziewać się też parady motocykli. Atrakcje na tym się nie kończą! Wybierz się do Żywca i weź udział w tym niezwykłym festiwalu!