MONO INC. [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • #Rock
  • #Zagraniczne
  • #Metal
Zmiana daty

Sobota, 18 czerwca 2022

19:00

od 100.05 
Kup bilet
informacja organizatora

Czołowa formacja niemieckiej sceny goth rockowej powraca do Polski!

MONO INC. wystąpi w warszawskiej Progresji na początku przyszłego roku, a w ramach supportu zaprezentuje się Lacrimas Profundere.

MONO INC. +SUPPORT: LACRIMAS PROFUNDERE 18.06.2022 Warszawa / Progresja

Odwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.pl

Oświadczenie COVID-19 do pobrania https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19 Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/ W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

miejsce

Progresja

Warszawa, ul. Fort Wola 22

Progresja to klub muzyczny, który przyciąga miłośników muzyki różnych gatunków, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i pasji swojego założyciela, Marka "Prezesa" Laskowskiego. To miejsce, w którym koncert to nie tylko odsłuchanie utworów, ale prawdziwe przeżycie kulturowe. Klub zaczynał jako niewielki rockowy lokal, a dziś jest największym klubem muzycznym w Polsce, z którego wyszły już takie zespoły jak Riverside czy Tides From Nebula. Progresja znajduje się przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie. Pojawiają się tu gwiazdy różnych gatunków muzycznych, od mainstreamowej pop i elektroniki, po alternatywę i jazz. W progresji grali między innymi tacy artyści jak Steve Vai, Kayah i Goran Bregovic, Moderat, Kiasmos, Selah Sue, Raz Dwa Trzy, Behemoth, My Chemical Romance, Mastodo,n Machine Gun Kelly, The Libertines czy Sabaton. Klub dba o jakość koncertów, oferując najlepsze systemy dźwiękowe i świetlne, a także najlepiej zaopatrzone bary w Warszawie. Na gości czekają liczne propozycje napojów, w tym najnowsze craftowe piwa, czeskie klasyki, modne drinki i szeroki wybór szotów. Koneserzy whiskey znajdą tutaj coś dla siebie. Letnia Scena Progresji to profesjonalnie przygotowany teren festiwalowy, na którym odbywają się zarówno mniejsze koncerty, jak i imprezy dla tysięcy ludzi. Klub może pochwalić się kompletną infrastrukturą produkcyjną, dzięki czemu organizacja imprez jest łatwiejsza i mniej czasochłonna. Dla wszystkich miłośników muzyki i niezapomnianych chwil na koncertach swoich ulubionych artystów, Progresja to zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić.