Damy Ognia! | Kraków [ODWOŁANE]

  • Inne

Sobota, 21 września 2019

18:00

od 50 zł
Kup bilet
Damy Ognia! | Kraków [ODWOŁANE]

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów | Kraków

Zobacz największy i najpiękniejszy festiwal pirotechniki i laserów w Europie!
Wejdź do świata wyjątkowych doznań!

WORLD FESTIVAL OF PYROTECHNIC ART
Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to bez wątpienia jedno z największych widowisk pirotechniczno wizualnych w Europie! Wyjątkowy spektakl pirotechniczny wykonany przez najlepszych światowych specjalistów w dziedzinie pirotechniki artystycznej. Tysiące ładunków, kilometry kabli i perfekcja wykonanego widowiska zagwarantują ogromne emocje.

WORLD LASER SHOW
World Laser Show to towarzyszące potężne widowisko i pokaz laserowy przy użyciu najwyższej światowej klasy sprzętu. Niespotykane efekty świetlne, trójwymiarowe obrazy oraz przestrzenne kompozycje wprawią widzów w zachwyt.

STREFA WIDOKOWA I STREFA TRYBUN
Najpiękniejsze i najlepsze wrażenia widz odczuje tylko w strefie widokowej. To tu poczujemy prawdziwą potęgę efektów i przeżyjemy niesamowite emocje jakie towarzyszą widowiskom. Na terenie wydarzenia dla wszystkich uczestników Organizator przewidział także dodatkowe atrakcje, strefę gastronomiczną oraz występy muzyczne.

MUSIC
Muzyka to nieodłączny element widowiska. Cały spektakl zostanie przygotowany do specjalnie dobranej muzyki. Synchronizacja muzyki, pirotechniki i laser show przeniesie widzów w niesamowity wizualny teatr ognia i światła.

KONCERTY
Na wszystkich uczestników czekają mega koncerty gwiazd rocka i nie tylko. Zagrają GOLDEN LIFE oraz PROLETARYAT.

miejsce