MICHAŁ BAJOR Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie 6.11.2021

  • Koncert
  • #Classics
  • #Alternatywa
  • #Polskie

MICHAŁ BAJOR Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie 6.11.2021

Sobota, 6 listopada 2021

18:00

od 95 
Kup bilet
informacja organizatora

Uwaga! Zmiana terminu koncertu na 6 listopada 2021 r. (sobota) godz. 18:00

Michał Bajor, tradycyjnie na początku listopada, wraz ze swoim zespołem muzycznym wystąpi w CKK Jordanki w Toruniu. W dniu 6 listopada 2021 r. (sobota) o godz. 18:00 Artysta, na specjalne życzenie wiernych fanów, ponownie zaprezentuje program koncertowy oparty na wydawnictwie płytowym pt. „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie”. Premiera płyty odbyła jesienią 2019 r., ale w dalszym ciągu cieszy się dużym powodzeniem, a wielbiciele Artysty nieustannie chcą oglądać Jego przepiękne recitale. Dla miłośników talentu Michała Bajora oraz sympatyków włoskich i francuskich przebojów w niepowtarzalnej interpretacji Mistrza będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Wydarzenie odbywa się zgodnie z obowiąującymi zasadami reżimu sanitarnego.

  1. Uczestnik koncertu zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazania organizatorowi swoich danych kontaktowych.

  2. Widzowie muszą we własnym zakresie zapewnić maseczki, oraz przestrzegać dokładnego zakrywania ust i nosa - również podczas trwania koncertu.

  3. Uczestnik koncertu zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren obiektu. Preparaty do dezynfekcji będą dostępne na miejscu. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

  4. W trakcie poruszania się po obiekcie, należy zachowywać bezpieczny odstęp co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia.

  5. Ze względu na procedurę spowolnionego wpuszczania oraz konieczność wypełnienia oświadczenia, prosimy o wcześniejsze przybycie na koncert. Wejście do sali koncertowej możliwe będzie na 30 minut przez planowanym wydarzeniem.

  6. Prosimy osoby zaszczepione lub ozdrowieńców o przedstawienie tego faktu w trakcie wchodzenia na koncert.

Link do oświadczenia o stanie zdrowia: https://web.goingapp.pl/storage/app/media/oswiadczenie-covid-michal-bajor-pdf.pdf

Z góry dziękujemy za życzliwość!

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny "Impart" www.impart.pl tel. 602 80 43 29