Meute | Gdańsk [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • #Techno
  • #Alternatywa
  • #Zagraniczne

Poniedziałek, 30 maja 2022

19:00

od 84.60 
Kup bilet

Muzyka minionych stuleci, orkiestra dęta i charakterystyczne, czerwone stroje - na myśl z marszu przychodzi Meute.

Dosłownie i w przenośni. Zespół, który umiejętnie przekłada elektronikę i nowoczesne techno na brzmienie instrumentów dętych oraz perkusyjnych. Brzmi niewiarygodnie, ale to trzeba zobaczyć. Po pierwsze, całe show robi tradycjonalne podejście do muzyki elektronicznej, która płynie prosto z instrumentów, bez użycia komputerów i technologii. Krok w przeszłość, ale zdecydowanie świeży i nowoczesny. Instrumentalna interpretacja muzyki klubowej na klasyczne brzmienie daje niesamowicie naturalny i perwersyjny efekt. Nie ma drugiego takiego bandu, który żeby dać niesamowity koncert z pogranicza muzyki klubowej i techno nie potrzebuje świateł i efektów specjalnych. Najbardziej kluczowymi elementami są jedynie instrumenty, które odgrywają pierwszorzędną rolę. Band liczy sobie jedenastu członków, którzy już wkrótce wystąpią w Gdańsku. Nie można przegapić koncertu Meute!

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

When the bass drops and the confetti blows up: MEUTE breaks the code. The Techno Marching Band combines hypnotic driving techno and expressive brass band music, freeing electronic music from the DJ desk and overhauling the image of marching bands.

They started as an experiment and evolved to a world-acclaimed phenomenon in a minimum of time. Just drums and brass, no computers involved, this is all they need to revolutionize techno music and bring it back to its roots at the same time.

The eleven musicians in their iconic red jackets have managed to spread their love for hand- made electronic music all over the planet. The videos of their impromptu street gigs regularly attract millions of views.

After more then 300 concerts on four continents the band invites to unveil a world of electronic indulgence at Stary Manez, Gdańsk.

Tickets available now.

Stary Maneż, Gdańsk Doors: 19:00 Support: 20:00 Start: 21:00

Organizator: Follow The Step

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Stary Maneż

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23

Po wielu latach dawny maneż Czarnych Huzarów zyskał zupełnie nowy wymiar, objawiając się w postaci kultowego miejsca, sprzyjającego integracji lokalnej społeczności. Przeszłość determinuje teraźniejszość, a to co wyrwiemy z niej dla siebie zostaje w duszy i buduje nas, cegiełka po cegiełce. Stworzyliśmy Stary Maneż, by właśnie tych ulotnych chwil, które zostają w nas, było możliwie najwięcej. Wśród nich interesujące, różnorodne koncerty i festiwale, spektakle teatralne, nietuzinkowe targi, wystawy, panele dyskusyjne, kino studyjne, warsztaty tematyczne... Nasze głowy są pełne pomysłów i tworząc ciąg dalszy historii Starego Maneżu z pewnością nie zabraknie nam energii na ich realizację. Jesteśmy we Wrzeszczu przy ul. Słowackiego 23, w ścisłym centrum miasta.