Mery Spolsky | Gdańsk [ZMIANA DATY] SOLD OUT

  • Koncert
  • #Pop
  • #Polskie
  • #Pod dachem

Mery Spolsky | Gdańsk [ZMIANA DATY] SOLD OUT

Piątek, 24 września 2021

20:00

od 55 
Kup bilet

Już 24 września 2021 w Gdańsku wystąpi długo wyczekiwana gwiazda muzyki alternatywnej - Mery Spolsky.

Mery Spolsky, a właściwie Maria Ewa Żak to młoda piosenkarka, którą z pewnością można podziwiać za wielką ambicję i zaangażowanie w to, co kocha robić, czyli tworzenie muzyki. Mery oprócz tego, że śpiewa pisane przez siebie teksty piosenek, w pełni angażuje się w aranżację sceny, całą produkcję a nawet projektuje ubrania, w których później występuje.

Do jej najpopularniejszych singli należą takie utwory, jak „Miło było pana poznać”, „Bigotka”, czy „Ups!”. W swojej karierze zdążyła wydać już dwa albumy: „Miło było pana poznać” w 2017 roku i „Dekalog Spolsky” dwa lata później, który uzyskał 15 miejsce na OLiS-ie. Oprócz tego wystąpiła w takich hitach, jak „Grzyby” Rat Kru czy „Romantyczna Miłość” Vixena, która na YouTubie zebrała już ponad 12 milionów wyświetleń!

Mery to osoba, której nie sposób polubić, dlatego udział w koncercie z jej udziałem może być niezapomnianym wspomnieniem do końca życia. Mery Spolsky znana jest z bliskich relacji z fanami, z którymi bawi się do upadłego.

informacja organizatora

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju zmuszeni jesteśmy przełożyć zaplanowany na 25.04.2021 koncert Mery Spolsky w gdańskim B90 na nową datę - 24.09.2021. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

Mery Spolsky ponownie na trasie klubowej! Jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny alternatywnej zagości 24.09 na scenie gdańskiego klubu B90.

Mery Spolsky 24.09.2021 / 20:00 B90, Gdańsk

Oświadczenie COVID-19 do pobrania https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Dekalog wzięcia udziału w koncercie spolsky: Wykupujecie bilety i szybko ogłaszamy sold-out. Szukacie outfitu w pasky lub czegoś czerwonego. Wkładacie to na siebie i zjawiacie się w klubie już na supporcie! Lajkujecie support gdzie się da, a najlepiej jak bijecie im głośne brawo. Wchodzę ja, wzruszam się, że jest Was tak dużo. Wpiexdol koncertowy, wpiexdol koncertowy, ballada, wpiexdol, wpiexdol. Idziecie do sklepiku wykupić wszystkie płyty i mercz. Zjawiam się tam i nie dowierzam, że wszystko wykupiliście. Robimy sobie zdjęcia, rozmawiamy, poznajemy się, przytulamy. Idziecie do domu z bananem na twarzy i mówicie, że był to najlepszy dzień w waszym życiu. AUUUU!

O płycie „DEKALOG SPOLSKY”: „DEKALOG SPOLSKY” to dziesięć zasad Mery Spolsky przedstawionych w dziesięciu piosenkach. Zawiera rady jak pozbyć się codziennych trosk, jak zacząć kochać swoje uda, jak dbać o własną głowę oraz co robić, gdy instagram wkurza. Album tłumaczy również czemu cieliste rajstopy są już niemodne i działa w myśl zasady, że przeklinać trzeba kulturalnie. Tematy miłosne schodzą na dalszy plan, bo Mery znudziła się już panem, którego na pierwszej płycie „miło było poznać”. Dziesięć przykazań spolsky uczy, że „nie mówi się drugiej osobie źle”, a wszystkim smutnym myślom warto pokazać „FAKA” lub zamienić je w „Technosmutek”. Zamiast myśleć o byłych, lepiej zjeść ciastko, a ulubione ciastko Mery to „Bigotka”, bo „zemsta jest słodka jak bigotka”.

MERY SPOLSKY: Mery Spolsky pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje... głównie do myślenia. Jej słowa są szczere, ubrane w mocne elektro-techno brzmienia i piosenkowe melodie. W zasadzie większość rzeczy robi sama, bo chce, żeby wszystko co robi miało etykietkę „spolsky” – projektuje scenografię, grafiki oraz stroje, produkuje i komponuje. Od debiutanckiego albumu towarzyszy jej „krzyż spolsky”, który niesie pomoc zagubionym sercom. Kolejnym znakiem rozpoznawczym są „pasky”, bo jak twierdzi, kolor czarny odzwierciedla jej czarny humor, a biały podkreśla białe wiersze. Mery ma na swoim koncie kilkadziesiąt klubowych koncertów oraz występy na najważniejszych przeglądach i festiwalach w Polsce. FMT w Szczecinie, Targi Muzyczne CJG w Warszawie, Spring Break w Poznaniu, Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Late Summer Festival, United Islands of Prague, Olsztyn Green Festival, Białystok New Pop Festival, CoJestGrane24 Festival, Męskie Granie, Women's Voices czy jako support IMANY – to tylko niektóre ze scen, które Mery zdobyła szturmem. Artystka nie wyobraża sobie koncertu bez osobistego spotkania z fanami – uwielbia rozmawiać ze swoimi słuchaczami, którzy coraz częściej pojawiają się na koncertach w charakterystycznych strojach w „pasky”. https://www.facebook.com/meryspolsky https://www.instagram.com/meryspolsky/ "Bigotka": https://www.youtube.com/watch?v=U3HS5EKRrUE "Królestwo Kobiet": https://www.youtube.com/watch?v=zrBzU92Wu_Y "Mazowiecka Kiecka": https://www.youtube.com/watch?v=tzB-7__cz38

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników. Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19


Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook

miejsce

B90

Gdańsk, Doki 1

Gdański klub B90 stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych punktów na imprezowej mapie Trójmiasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż B90 jest ulokowane w klimatycznych, industrialnych wnętrzach niefunkcjonującej już Gdańskiej Stoczni, a nadto proponuje zabawę przy dźwiękach dobrej muzyki. W otoczeniu dźwigów i innych narzędzi stoczniowych, może bawić się łącznie 1500 osób, a oferta tego miejsca jest naprawdę bogata. Na tutejszej estradzie goszczą zarówno znane i wschodzące gwiazdy rocka, punku, gatunków alternatywnych jak i jazzmani oraz przedstawiciele innych rodzajów muzyki.  Wśród wydarzeń muzycznych i rozrywkowych organizowanych regularnie warto wymienić sezonową Ulicę Elektryków (okres wakacyjny), Soundrive Festival (sierpień) oraz poświęcony kulturze śmieciowej lat 80' i 90' dwudziestego stulecia SzlamFest (kwiecień). Szczególną popularnością cieszy się wspomniany Soundrive Festival, będący jednym z największych dorocznych festiwali odbywających się w B90. Sceny tego festiwalu goszczą między innymi artystów i zespoły, takie jak: Adi Nowak, Bartosz Dziadosz, Botanica, DJ Seinfeld, Grzegorz Bojanek, Joulie Fox, Kwiat Jabłoni, czy Wishpering Sons. B90 organizował także występy takich sław jak: Kult, Behemoth, Republika, Edyta Bartosiewicz, HIM, James Arthur, Arkona, Taco Hemingway, The Dumplings, Organek, Hey, Kortez, Happysad, Illusion, Bars and Melody, Urszula, Kobranocka, Maryla Rodowicz, O.S.T.R., Mono, Kękę, Mrozu, Archive i wielu, wielu innych. Wśród wydarzeń, które odbyły się w klubie B90 na uwagę zasługuje Spacefest , impreza, która będzie przebiegała pod znakiem space rocka, shoegaze oraz rocka psychodelicznego. Gwiazdą Spacefest był znany szkocki kwartet, The Cosmic Dead, wykonujący głównie rocka psychodelicznego oraz Krautrocka. W grudniu w B90 zagościła także Daria Zawiałow wraz z drugą częścią swojej trasy koncertowej promującej album Helsinki. Natomiast w lutym 2020 roku, koncert na estradzie klubu B90 zagrał Schafter, promując swój debiutancki album Audiotele.