Melody Gardot | Warszawa

  • Koncert
  • #Jazz
  • #Zagraniczne

Melody Gardot | Warszawa

Piątek, 28 października 2022

20:00

od 179 
Kup bilet

Amerykańska ikona jazzu dwukrotnie w Polsce!

Melody Gardot już 28 października 2022 roku pojawi się w Warszawie w COS Tower, by ponownie oczarować fanów swoim głosem! Po sześciu latach Melody Gardot, wokalistka jazzowa, gitarzystka i pianistka ponownie wystąpi na polskiej scenie — wszystko, by móc zaprezentować swój najnowszy album zatytułowany Sunset In The Blue. To kolejne wystąpienie wokalistki w kraju, z którego pochodziła jej babka.

Artystka zagościła w świecie muzyki w 2008 roku, wydając debiutancki album pod tytułem Worrisome Heart, po którym nastąpiły kolejne — obecnie w dorobku gwiazda ma cztery krążki. Śpiewa po francusku i angielsku, jej najbardziej znanymi i lubianymi utworami są Baby I'm a Fool, If the Stars Were Mine, Your Heart Is as Black as Night. Swój pierwszy koncert w Polsce zagrała 26 września 2009 roku. Teraz zjawi się ponownie, czego fani wokalistki nie powinni przegapić!

Koncert odbędzie się w COS Tower w Warszawie 28 października 2022, rozpoczęcie o godzinie 20:00.

miejsce

COS Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a

COS Torwar to kompleks łączący w sobie dwie hale - Torwar I, jak i COS Torwar Lodowisko. Obie hale to idealne miejsce do organizowania różnego rodzaju targów, wystaw, koncertów, imprez sportowych, imprez firmowych, bankietów i konferencji.  Hala sportowo-widowiskowa COS Torwar to głównie zawody sportowe, takie jak chociażby: mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, Międzynarodowe Zawody Jeździeckie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów.  Hala COS Torwar gości bardzo często gwiazdy różnych festiwali muzycznych. Pośród nich: Summer Jazz Festival, z takimi gwiazdami jak: Paco De Lucia, Jamie Cullum. Regularnie odbywają się tam targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, budowlane i mieszkaniowe, które przyciągają wiele zwiedzających z terenu całej Polski.  Hala ta może się poszczycić organizowaniem koncertów artystów światowej sławy, takich jak: The Hurts, Nickelback, Macklemore, Backstreet Boys, Elite Goulding, Whitening Temptation, John Legend, Parov Stelaże Band, Lindsey Starling, Chris Botti, James Blunt, One Republic, Lisa Stanfield, 30 Seconda to Mars, Tokyo Hotel 30, Dream Theater, Alicia Keys, czy 50 Cent.   W skład sportowego kompleksu COS Torwar wchodzi również profesjonalne, w pełni wymiarowe lodowisko, które znajduje się na terenie obiektu sportowego COS Torwar II. Obiekt ten spełnia wszelkie wymagania techniczne federacji międzynarodowych, a przy tym posiada widownię mogącą pomieścić 640 miejsc siedzących. W obiekcie do dyspozycji gości jest także sala choreograficzna mająca powierzchnię 108 m2, która pełni także funkcję sali konferencyjnej, albo gimnastycznej.  Na terenie hali Torwar II Lodowisko trenują aktywnie kluby, jak i związki sportowe mające związek z uprawianiem sportowych dyscyplin zimowych. Odbywają się tam też różne imprezy sportowe, takie jak chociażby Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie figurowym Warsaw Cup, zawody Curlingowej, Turniej Grupy Wyszehradzkiej w hokeju na lodzie, Drużynowe Mistrzostwa Świata w SHORT TRACK.