MAYDAY past present future 2021

  • Impreza
  • Techno
  • Elektronika
  • Festiwale muzyczne
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

MAYDAY past present future 2021

Środa, 10 listopada 2021

18:00

od 229 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

MAYDAY past present future

Już w środę, 10 listopada bieżącego roku o godzinie 18.00 w słynnym katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja Mayday Poland.

Mayday Poland jest jedną z najbardziej prestiżowych oraz największych imprez elektronicznej muzyki w naszym kraju. Dzięki swojemu dziedzictwu, do dwudziestu lat znajduje się w czołówce najchętniej odwiedzanych oraz najpopularniejszych imprez. Rzeszę fanów trzeba liczyć w dziesiątkach tysięcy. W zasadzie to żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i tym samym nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń. Mayday nie jest jedynie imprezą, a stylem życia.

Trudno uwierzyć, ale przed nami już dwudziesta pierwsza edycja tej kultowej imprezy. Na trzech scenach zagości ponownie soczyste, prawdziwe oraz ponadczasowe techno. Instalacje ledowe, laserowe oraz świetlne stworzą prawdziwą eksplozję w naszych umysłach. W centrum uwagi tego festiwalu jest zawsze pasja, muzyka, jak i także niezwykły duch, który łączy kilkanaście tysięcy osób w Spodku.

Zapraszamy wszystkich fanów techno na Mayday do Spodka!

informacja organizatora

MAYDAY Poland to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez muzyki elektronicznej w Polsce. Dzięki swojemu dziedzictwu, od 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez a rzeszę fanów można liczyć w dziesiątkach tysięcy! Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń bo MAYDAY to nie tylko impreza - to styl życia.

Przed nami 21 edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku! Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe Techno a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach! W centrum uwagi MAYDAY jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący kilkanaście tysięcy osób w Spodku.

Czas abyś na własne oczy zobaczył MAYDAY. To nie sen, to MAYDAY Poland 2021.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, przy wejściu należy okazać wypełnione oświadczenie, które jest do pobrania TUTAJ. Oświadczenie to jest wyłącznie do wglądu, nie będzie odbierane i należy zachować przy sobie przez cały okres trwania wydarzenia"

miejsce