MAYDAY 20 Years

  • Festiwal

10.11.2019 | 18:00

od 179 zł
Kup bilet
MAYDAY 20 Years

Festiwal muzyczny Mayday Poland to jedno z najbardziej znanych przedsięwzięć tego typu.

Wydarzenie to odbywa się w elektronicznych rytmach, dlatego wszyscy fani takiej muzyki powinni wziąć w nim udział. To cykliczny festiwal, który zapoczątkowano w 1991 roku, na terenie Niemiec. Do Polski przybył dopiero w 2000 roku, ale szybko zyskał uznanie wśród szerokiej publiczności. Muzyka elektroniczna to dla wielu osób sposób na wyrażenie samych siebie, ale też własnych emocji, dlatego takie wydarzenia cieszą się rosnącą popularnością.

W niedzielę 10 listopada rozpocznie się Festiwal Mayday 20 Years, który zorganizowany zostanie w Katowicach, a konkretniej w Spodku. Nie zabraknie wielkich gwiazd muzyki elektronicznej. Można liczyć na występ takich osobistości jak: Amelie Lens, Gogo, Jaco, Sam Paganini, Dune, Siasia, czy też Felix Krocher. Impreza ta wywiera każdego roku ogromny wpływ na kulturę masową w Polsce, dlatego co roku na festiwalu pojawia się coraz to większa grupa osób. Z pewnością dla każdego odbiorcy będzie to niezapomniane przeżycie.

Bilety dostępne w Empik Bilety


Informacja organizatora

MAYDAY Poland to jeden z największych, cyklicznych festiwali muzyki elektronicznej na świecie. Marka sama w sobie. Ikona, ideologia i styl życia sporej rzeszy fanów i wielbicieli muzyki elektronicznej. Po raz pierwszy zorganizowany w 1991 roku w Niemczech a w Polsce w 2000 roku. Od tego czasu odbywa się cyklicznie - zawsze w listopadzie.

LineUp:

Amelie Lens, Carla Roca , Cherry aka BreakNtune, Da Hool, DJ DAG, Dubfire, Dune, Fatima Hajji, Felix Kröcher,
Friends of MAYDAY (live), Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco Bailey,
Milo Spykers, PETDuo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher, Tom Wax, Westbam.

Żadna inna impreza nie wywarła takiego wpływu na kulturę masową, żadna inna nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń. Mayday Poland to pierwsze techno w wielkiej hali i z gigantyczną techniką. MAYDAY Poland to pierwsza wielka platforma dla ducha naszej kultury muzycznej. MAYDAY Poland to impreza, która była inspiracją dla większości imprez, które zostały zorganizowane w Polsce.

miejsce
Spodek
  • Festiwal

Spodek

Katowice, al. Wojciecha Korfantego 35