Mata - Warszawa - Lotnisko Bemowo

  • Koncert
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • W plenerze

Mata - Warszawa - Lotnisko Bemowo

Sobota, 2 października 2021

19:30

od 50 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Mata rozbujał tłum na Schodkach, to teraz pora na lotnisko.

Lotnisko w Babicach - wyjątkowe miejsce na muzycznej mapie Polski. To tam swój jedyny koncert dla polskiej publiki zagrał Michael Jackson. Wystąpiła tam także Madonna i AC/DC. Tym razem, ta kultowa lokacja wypełni się fanami i fankami Maty - artysty, który w niecałe dwa lata zdążył opanować polską scenę rapową i wstrząsnąć opinią publiczną. Mata to niezwykle utalentowany raper, który potrafi ujarzmić różne bity i zaskoczyć pomysłowymi wersami. Debiutanckie “100 dni do matury” uzyskało status potrójnej platyny, co jest nie lada wyczynem na tle innych artystów w kraju.

Zdobywca rekordu Guinnessa, który wpadł na genialny pomysł i odegrał swój kultowy utwór “Schodki” przed publiką zebraną na warszawskich Schodkach aż 16 razy, ogłosił niedawno ukończenie prac nad nową płytą. Tegoroczny koncert Maty będzie zatem idealną okazją do usłyszenia nowego materiału w wersji live. Podkreślmy to jeszcze raz: powtórki nie będzie! Mata zagra tylko jeden koncert w 2021 roku, a ten odbędzie się na lotnisku w Babicach. Musicie tam być!

informacja organizatora

Po zapowiedzi solowego albumu Maty przyszedł czas na premierowy koncert. Wydarzenie ma być jedynym koncertem promującym nowy materiał w Polsce

Autor jednego z najgłośniejszych debiutów w historii polskiej muzyki, wyróżnionego potrójną platyną krążka “100 dni do matury”, wystąpi na żywo na warszawskim lotnisku Bemowo podczas największego koncertu w swojej dotychczasowej karierze. Będzie to jedyny koncert Maty w Polsce w 2021 roku z materiałem z nowego albumu, zapowiedzianego na wrzesień bieżącego roku i tym samym jedyna okazja dla wszystkich słuchaczy, by usłyszeć premierowe utwory na żywo.

Mata swoimi koncertami przyzwyczaił słuchaczy do nieszablonowych rozwiązań. Na ostatnim koncercie artysty w Warszawie gościnnie wystąpili m.in. wszyscy artyści SBM Label, profesjonalny chór, Marcin Wasilewski, Quebonafide, Żabson, warszawska legenda - człowiek grający na krześle. Tym razem publiczność może spodziewać się niezwykłego i produkcji na światowym poziomie, jakich na polskich scenach jeszcze nie było. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne.

Kup bilet na https://33mata.pl

PULE BILETÓW: I pula - 79 zł II pula - 89 zł III pula - 99 zł IV pula - 119 zł V pula- 149 zł dopłata za bilet kolekcjonerski + 50 zł

Bilet VIP 350 zł Bilet VIP zawiera: osobne wejście bilet kolekcjonerski wejście na płytę i trybuny osobny bar z markami premium osobne toalety locker box

UWAGA! Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują wejścia na koncert! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

UWAGA! Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.

AKREDYTACJE MEDIA/FOTO: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

miejsce

Lotnisko Bemowo / Babice

Warszawa, ul. Kaliskiego 57

Lotnisko Warszawa-Babice na co dzień przeznaczone jest do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego. Na terenie lotniska organizowane są również imprezy masowe do 100 tysięcy uczestników, o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym. To właśnie tu, na lotnisku Bemowo / Babice 2 października odbędzie się koncert Maty.