MARIE

  • Koncert
  • #Pop
  • #Polskie
  • #Singer/songwriter

Czwartek, 3 marca 2022

18:00

od 42.70 
Kup bilet

Marie, która jest polską reprezentantką sugar-popu i charakteryzuje się przepięknym, kojącym wokalem, zaprasza 3 marca 2022 roku do klubu muzycznego HOL w Krakowie.

Młoda piosenkarka i autorka tekstów, tworząca muzykę w granicach bubblegum/sugar popu i elektroniki, przygotowuje się do wydania swojego pierwszego długogrającego wydawnictwa „Babyhands” w 2022 roku. Jej zbliżający koncert to okazja do usłyszenia nowych kawałków. Niewątpliwie będzie to muzyczna uczta pełna słodkości, która połączy się ciekawą warstwą liryczną i delikatnym wokalem. O artystce zrobiło się głośno, kiedy na YouTube odkryto jej covery. Co więcej, premierowy minialbum pod tytułem "Candybar" ukazał się w 2020 roku, a niecały rok później słuchacze otrzymali kolejną EPkę zatytułowaną "Cafe Mari", która cechowała się o wiele subtelniejszym i spokojniejszym brzmieniem.

Koncert w krakowskim klubie HOL to doskonała okazja, aby usłyszeć na żywo utwory z dwóch wcześniejszych płyt. Na pewno będziecie mieli okazję usłyszeć nowe piosenki z "Babyhands" oraz słynne single z różnych okresów kariery Matie. Wpadnijcie do Krakowa posłuchać "Zero Calorie Cookie", „Matka Polka” czy „Chewing Gum”. Do zobaczenia!

miejsce