Marc Rebillet | Warszawa

  • Koncert
  • #Elektronika
  • #Alternatywa
  • #Zagraniczne

Marc Rebillet | Warszawa

Zmiana daty

Środa, 3 sierpnia 2022

20:30

od 89 
Kup bilet

Największy żartowniś w muzyce elektronicznej zagra w Polsce już sierpniu 2022.

Mieszkający z Dallas artysta to prawdziwy człowiek orkiestra. Na słynnych filmikach ze swojego pokoju improwizuje na różnych syntezatorach, przetwarza swój wokal, śpiewa, klaszcze - a to wszystko w szlafroku, owiane nutką (albo raczej całym taktem) ironii.

Popularność Marca rozpoczęła się w 2016 roku, gdy zaczął nagrywać na youtubie spontaniczne improwizacje w swoim pokoju. Pandemia koronawirusa tylko dodała przyspieszyła rozwój jego kariery - zamknięty w czterech ścianach, wspiął się jeszcze bardziej na wyżyny swojej dzikiej kreatywności. Nagrał takie internetowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo" czy utwór o szczepionce na Covid-19, „Vaccinated Attitude”. To prawdziwy maestro domowych live-streamów!

Od tego czasu, zdążył już nawiązać kolaboracje z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotus czy Snoop Dogg. Wcale nas to nie dziwi - Marc to artysta tak szeroko utalentowany, że równie dobrze jak w jazzowo-funkowych aranżacjach, czuje się w elektronicznych bitach w stylu Mr. Oizo. Gdy dodamy do tego historię w stylu „od zera do bohatera” oraz niezwykłą charyzmę, energię sceniczną oraz dystans do siebie, znajdziemy odpowiedź, dlaczego nie można przegapić jego występu w warszawskiej Progresji.

Marc wpadnie do Warszawy w swoich bokserkach już w sierpniu 2022 roku!

informacja organizatora

Mówią o nim "śmieszek", a do tego ma wiele wspólnego z muzyką elektroniczną. MARC REBILLET wystąpi w Polsce 3 sierpnia 2022!

Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone dobrym żartem, ironią, czasem szlafrokiem czy bokserkami. Dlatego pochodzący z Dallas muzyk to prawdziwy człowiek orkiestra i bardzo intrygująca persona.

Artysta w 2016 roku zaczął nagrywać w serwisie YouTube swoje "dzieła" wykonane w domowym zaciszu. Pandemia w tym przypadku zdecydowanie pomogła Marcowi, bo właśnie wtedy nagrał takie viralowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo" czy utwór o szczepionce na koronawirusa - „Vaccinated Attitude”. Robił streamy, zanim to było modne!

Te wspomniane sukcesy pozwoliły dosłownie eksplodować karierze Rebilleta. Od tego czasu, zdążył już współpracować z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotusem czy Snoop Doggiem. Nic dziwnego - Marc to artysta niezwykle wszechstronny - równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo - basowych bitach w stylu Mr. Oizo. Jeśli prześledzimy karierę amerykańskiego artysty to w tym przypadku mamy do czynienia z fenomenem. Wyobraźcie sobie, nagrywacie śmieszne filmy, jakie nagrywają miliony osób na całym świecie, ale to właśnie Wam udaje się wyjść z domowego zacisza do milionów odbiorców na całym świecie. Tutaj mamy też odpowiedź, dlaczego nie można ominąć jego występu w warszawskiej Progresji. To będzie prawdziwe szaleństwo!

„Loop Daddy” wpadnie zaopiekować się nami w Warszawie już w sierpniu 2022 roku!

Data: 3 sierpnia 2022 r.
Miejsce: Letnia Scena Progresji
Doors: 19:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step