Machine Gun Kelly

  • Koncert

Środa, 11 września 2019

19:00

od 129 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety
Machine Gun Kelly

Colson Baker, czyli popularny Machine Gun Kelly odwiedza Polskę! Na swoim jedynym występie w naszym kraju MGK zaprezentuje utwory z najnowszej EP-ki „Binge” oraz poprzednich albumów („Lace Up”, „General Admission”, „Bloom”), które przez wiele tygodni okupowały najwyższe pozycje na liście Billboard.

Kup bilet na warszawski koncert w klubie Progresja już dziś! Wyjątkowe show w ramach trasy „Hotel Diablo World Tour” odbędzie się 11 września 2019 roku. Energetyczny Machine Gun Kelly sprawi, że Progresja zamieni się w niezapomnianą, rapową imprezę. Musisz być na tym koncercie!

-- Going. --

informacja organizatora

Machine Gun Kelly na jedynym koncercie w Polsce!

Niedługo po dwudziestych urodzinach, stał się jedną z największych gwiazd amerykańskiego hip-hopu. Wszystkie jego albumy trafiły do dziesiątki Billboardu. Machine Gun Kelly nikogo nie pozostawia obojętnym. Na jego najnowszej międzynarodowej trasie “Hotel Diablo World Tour” artysta zaplanował jeden przystanek w Polsce i 11 września 2019 r. wystąpi w warszawskiej Progresji!

Bilety będą dostępne w sprzedaży od piątku, 5 kwietnia od godz. 10:00

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Chociaż umowę z gigantem wydawniczym MGK podpisał jeszcze w 2011 roku, do dziś wydał raptem trzy oficjalne materiały - “Lace Up” z 2012 r., “General Admission” datowane na 2015 r. oraz “Bloom” z maja 2017 r. Wszystkie płyty trafiły do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych.

Na koncercie w Progresji, który będzie jedynym polskim show w ramach “Hotel Diablo World Tour”, na pewno nie zabraknie największych przebojów Machine Gun Kelly’ego, takich jak “Wild Boy”, “Till I Die”, “Bad Things”, “Trap Paris” czy “Rap Devil” (diss na Eminema), ale możemy spodziewać się też nowych nagrań rapera, który od pewnego czasu sugeruje, że jego nowy longplay może ukazać się jeszcze w 2019 r.

Czy tytuł trasy to jednocześnie tytuł płyty? O tym przekonamy się już niebawem!

miejsce