Linkin Park night / Wrocław [16.07]

  • Koncert

Linkin Park night / Wrocław [16.07]

Piątek, 16 lipca 2021

21:00

od 10 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Linkin Park - zespół legenda.

Chociaż po tragicznej śmierci wokalisty grupy, Chestera Benningtona, nie do końca było wiadomo, co się stanie, to zespół przetrwał tę próbę i dalej daje swoim słuchaczom to, czego oczekują, czyli amerykańskiego rocka w najlepszym wydaniu, romansującego także z innymi gatunkami muzycznymi. Potwierdzeniem ich najwyższej klasy są niezliczone nominacje do najważniejszych nagród muzycznych, których w wielu przypadkach stawali się także laureatami, potwierdzając soją wielkość.

Dwudziestego siódmego marca 2020 roku w klubie muzycznym Liverpool we Wrocławiu będziemy mieli okazję się przekonać, dlaczego zespół uzyskał międzynarodową, światową sławę i zyskał sobie oddane grono fanów. Usłyszymy wszystkie znane znane utwory - i chociaż tym razem wybrzmią bez charakterystycznego głosu Chestera, to zapewne byłby zadowolony, że jego spuścizna wciąż trwa, a fani dostają to, na co zasługują, czyli muzyczną przyjemność w najlepszym wykonaniu. Wrocław już szykuje się na mocne, amerykańskie brzmienia!

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

Gdyby żył kończyłby 20 marca 45 lat, smutna tragedia odebrała nam jednego z najlepszych wokalistów na świecie. Soldiers nie mogą się smucić, on by tego nie chciał! Celebrujmy muzykę, śpiewajmy ulubione utwory. Nowe miejsce przyniesie nową energię! Wrocław, wracamy do Was bo wiemy, że kochacie LP tak samo jak my. Spodziewajcie się świeżego seta i jeszcze bardziej wciągających wizualizacji. Do zobaczenia ❤ ✂ BILETY: https://goingapp.pl/evt/2173787/linkin-park-wroclaw 1 pula 10zł [tylko 30 biletów] 2 pula 15zl 3 pula 20zł Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, jeśli nie odpowiada Ci data, przysługuje Ci zwrot, prosimy o kontakt z going.pl Patronat: Strefa Music Art. Linkin Park - Poland Miejsce: Klub Muzyczny Liverpool Świdnicka 37 Wrocław