Linia Nocna | Praga Centrum [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Linia Nocna | Praga Centrum [ZMIANA DATY]

Piątek, 12 lutego 2021

20:00

od 39 zł

Linię Nocną tworzy duet - Monika "Mimi" Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.

Wspólny muzyczny projekt zaczęli w 2017 roku, debiutując singlem "Znikam na chwilę", który stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek roku. Wydany rok później pod tym samym tytułem long play nominowany został do nagrody Fryderyków 2019 w kategorii Album Roku - Elektronika. W listopadzie 2020 ukaże się drugi album duetu Linia Nocna. Single zapowiadające to wydawnictwo zostały przez krytyków i publiczność przyjęte bardzo entuzjastycznie.

Na premierowych koncertach Linia Nocna zaprezentuje najbardziej znane i lubiane przez fanów utwory i kilka zaskakujących nowości. Koncert w Pradze Centrum odbędzie się 28 listopada 2020. Otwarcie bram nastąpi o godz. 20. Koncert rozpocznie się o godz. 21.00.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnemu z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na miejscu prosimy o regularną dezynfekcję rąk dostępnymi środkami.

Organizatorem koncertu jest Follow The Step. Pełny regulamin jest dostępny tutaj: www.followthestep.com/regulamin

informacja organizatora

To duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, który szybko stał się radiowym hitem.

Rok później na rynku pojawił się ich debiutancki album pod tym samym tytułem. Płyta była nominowana do Fryderyków 2019 w kategorii Album Roku – Elektronika. W listopadzie 2020 pojawi się drugi album, na którym znajdą się doskonale znane i chętnie słuchane utwory: Zielone Żoli, Hulajnogi, Kranówka, Dla Ciebie jestem Sobą, Wpadłeś mi w inne, czy Gdziekolwiek z Kubą Badachem.

Na premierowych koncertach pojawią się najbardziej znane utwory zespołu z obu płyt i kilka premierowych, odkrywających nowe brzmienie Linii Nocnej.

Data: 12.02.2021
Miejsce: Praga Centrum
Drzwi 20:00
Start 21:00


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.