Lato na Pradze: LemON

  • Koncert

Lato na Pradze: LemON

Niedziela, 27 września 2020

20:00

od 79 zł

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igor Herbut.
Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu” Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin”.
Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.
Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.
LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością (Woodstock, Wembley Arena, Europejski Stadion Kultury) i był wielokrotnie nagradzany na najważniejszych festiwalach telewizyjnych (Sopot, Opole, EMA, Must Be The Music).

Data: 9 września 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

informacja organizatora

"Lato na Pradze" to nowy, niesamowity projekt miejski, stawiający Warszawską Pragę w samym artystycznym centrum Polski. Przez całe wakacje, kilkudziesięciu najpopularniejszych polskich artystów zagra koncerty w ogrodzie kompleksu Praga Centrum.

Grupa LemON, czyli autorzy takich utworów jak "Napraw", "Scarlett" czy "Jutro" wystąpi w ramach tej inicjatywy już 27 września 2020 roku. Zespół ten, założony w 2011 roku, posiada na swoim koncie aż 4 albumy studyjne, pokryte odpowiednio złotem, platyną oraz podwójną platyną. Główny wokalista - Igor Herbut - zachwyca swoim głosem i przekazywanymi emocjami na każdym ze swoich występów, których razem z innymi członkami zespołu zagrali już prawie tysiąc.

Wydarzenie "Lato na Pradze" będzie z pewnością przełomowe po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Projekt ten stanowi niepowtarzalną okazję aby spotkać się ze znajomymi i wspólnie posłuchać ulubionej muzyki. Na miejscu, oprócz koncertu, znajdować się będą również zielone strefy relaksu, food trucki oraz bar.

-- Going. --