Kosmiczny koncert - SOKÓŁ PEZET PRO8L3M | Katowice

  • Koncert
  • #Polski rap
  • #Rap
  • #Polskie
  • #Pod dachem

Kosmiczny koncert - SOKÓŁ PEZET PRO8L3M | Katowice

Sobota, 5 marca 2022

20:00

od 59 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Kosmiczny koncert w katowickim Spodku odbędzie się 5 marca 2022 roku.

Tego dnia na jednej scenie staną jedni z najbardziej rozpoznawalnych graczy z całej polskiej sceny rapowej. Będzie to zupełnie nowe doświadczenie, które umilą Wam albumy i single z całej twórczości Sokoła, Pezeta i PRO8L3Mu. Przygotujcie się na podróż w czasoprzestrzeń, którą wyznaczać będą sami artyści, grając utwory z różnych okresów swojej działalności.

Sokół, Pezet i PRO8L3M są tak mocno zakorzenieni w miejskiej kulturze hip-hopu, że nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Jest to jedyna szansa na zobaczenie ich na wspólnej scenie podczas jednego koncertu. Chłopaki będą reprezentowali pełen dorobek artystyczny, nawiązując do przeszłości i teraźniejszości. Marcowe wydarzenie będzie okazją do doświadczenia największych bangerów w zupełnie nowym wykonaniu. Przygotujcie się na promocję nowego wydawnictwa Sokoła „Nic”, zupełnie inne aranżacje utworów Pezeta przy współpracy z koncertowym live bandem oraz na nowe doświadczenia wizualne, o które zadba MegaClub Events. Grupa współpracowała już przy tworzeniu niezapomnianej atmosfery na Śląskim Rap Festiwalu i QueFestivalu. Na pewno będzie konkretnie!

Przybywajcie 5 marca wraz ze swoimi ziomkami, rodziną i kim jeszcze zapragniecie na zupełnie nową odsłonę rapowego wydarzenia, które wspólnie tworzyć będzie Sokół, Pezet i PRO8L3M. Wpadnijcie do Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach i doświadczajcie wspólnie nowego wymiaru polskiego rapowego wydarzenia. Big ups!

miejsce