Koncertowe Czwartki x Dorośli [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Koncertowe Czwartki x Dorośli [ZMIANA DATY]

Czwartek, 5 listopada 2020

20:00

od 45 zł

Koncertowe Czwartki to cykl, który powstał w 2011 roku w klubokawiarni Cud nad Wisłą i przez lata promował polskich artystów.


Swoje pierwsze warszawskie koncerty zagrali m.in. Dawid Podsiadło, Kortez czy Marcelina. Teraz cykl jest reaktywowany w Teatrze WARSawy. Nadal będzie się skupiał na odkrywaniu tego, co w polskiej muzyce jeszcze nieodkryte.


W pierwszy czwartek października w niezwykłej scenerii Sali Teatru WARSawy wystąpi zespół DOROŚLI.

Grupa powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (Płyny) oraz Karola Strzemiecznego (Paula i Karol). W skład zespołu wchodzi także Izabela Lamik (wiolonczela, bas, głos), Dominik Tomczak (piano, głos), Krzysztof Mika (instrumenty perkusyjne). Dorośli to akustyczny, piosenkowy projekt wpisujący się nurt slow-life, alt-country, newfolk. DOROŚLI to intymna, kameralna atmosfera na koncertach, świetny kontakt z publicznością, muzyka, która daje wytchnienie, poczucie bliskości i bezpieczeństwa. W 2019 roku zespół wydał swoją debiutancką epkę „Dorośli” wyprodukowaną własnym sumptem przez Igora Spolskiego i Karola Strzemiecznego. Krążek jest dostępny w serwisach streamingowych oraz na stronie zespołu:https://dorosli.bandcamp.com/

Od marca do czerwca 2020 roku zespół zagrał 12 koncertów online, gromadząc ponad 30 tysięcy widzów. Od czerwca 2020 muzycy prowadzą niezależny “Dom Kultury Śnietnisko” w Beskidzie Niskim w miejscowości Śnietnica. Jest to miejsce nadawania koncertów online, nagrywania, a także sala prób i przestrzeń zaaranżowana do spotkań lokalnych i przyjezdnych muzyków.

miejsce

Teatr WARSawy

Warszawa, Rynek Nowego Miasta 5/7