Koncert premierowy Proceente „Dziennik 2020” + goście specjalni + Johnny Slim [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Koncert premierowy Proceente „Dziennik 2020” + goście specjalni + Johnny Slim [ZMIANA DATY]

TBA

od 15 
Kup bilet
informacja organizatora

W czwartek 26 marca zapraszamy na koncert premierowy albumu Proceente "Dziennik 2020", który odbędzie się w stołecznym klubie BARdzo bardzo (ul. Nowogrodzka 11).

Oprócz Proceente i gości specjalnych na scenie pojawi się Johnny Slim, który zaprezentuje utwory z solowego krążka "Slimmin' Around". Za gramofonami stanie DJ Beredson. Atrakcją specjalną tego wieczoru będzie występ LIVE BANDU Esz + Proceente + StereoTypy.

Zagrają: Proceente + GOŚCIE SPECJALNI (więcej info wkrótce) Johnny Slim DJ Beredson.

Start imprezy: 20.00 Start koncertów: 21.00

Bilety: 15zł przedsprzedaż (więcej info wkrótce) 25 zł w dniu koncertu

Patroni medialni: Radio Kampus cgm rapnews.pl

Proceente Ambasador prawdziwego hip-hopu, niestrudzony mistrz ceremonii oraz jeden z niezatapialnych reprezentantów sceny niezależnej, powraca z nowym solowym materiałem. Płyta "Dziennik 2020" ukaże się 13 marca nakładem wytwórni Aloha Entertainment. "Dziennik 2020" to 19-ty projekt muzyczny współtworzony przez rapera kojarzonego ze składami Szybki Szmal, EmazetProcent oraz Lavoholics. Szef Aloha Entertainment, wykorzystując bogactwo własnych doświadczeń oraz unikalny sznyt reporterski, zatrzymuje się na wirażu życia, by dać słuchaczom pełne emocji oraz gorzkich refleksji świadectwo czasu i miejsca. Reprezentant Czerniakowa po raz kolejny nawiązuje do twórczości Leopolda Tyrmanda; przyjmuje perspektywę zwykłego obywatela i we właściwym sobie stylu komentuje wielkomiejską rzeczywistość, sferę publiczną oraz stan ducha pokolenia młodych ludzi, którzy zdążyli już wkroczyć w dorosłość. Proceente skupia się na rzeczach ważnych, świadomie posługuje się językiem buntu i zmuszając odbiorcę do zastanowienia. "Dziennik 2020" jest odpowiedzią na odczuwalny brak treści we współczesnej muzyce. Za warstwę muzyczną albumu odpowiada Mayor, gościnnie na płycie pojawiają się Avi, Green, Parzel, Cywinsky oraz ex-reprezentanci ekipy Szybki Szmal: Emazet, Mały Esz, Wdowa, Łysonżi, Ciech. O scratche oraz cuty zadbali DJ Te i DJ HWR. Wokale zrealizował i wyedytował Dzi3ciak w Honolulu Studio, mixem i masterem całości zajął się Szwed SWD. Szatę graficzną wydawnictwa zaprojektowała Zuza Szok, a zdjęcia do poligrafii wykonał Tomek Karwiński.

Album zapowiadają single:

Proceente ft. Parzel - Harmonia Równowaga: https://youtu.be/JxlsOVA24YA

Proceente ft. DJ HWR - Pro publico bono https://youtu.be/ZtGQqJY5w-k

Johnny Slim To 24-letni raper znany również jako Slim Prezydencki, Staff Seargant Slim, Keyser Soze, Smok Zachodu. Reprezentant Stylu Którego Nie Znasz po wypuszczeniu dwóch undergroundowych projektów pokusił się o pełnoprawny album "Slimmin Around". Nagrany w Gagarin Studio w Warszawie longplay łączy klasyczny rap z nowoczesnymi brzmieniami jak również z funkiem i g-funkiem. Poza utworami z albumu będzie można usłyszeć kawałki z nadchodzącej epki „SLIM SEAZON”, której premiera na serwisach streamingowych będzie miała w dniu koncertu.

Johnny Slim - Nienawidzę poniedziałków: https://youtu.be/JtBM4SQawrs

Johnny Slim - Slimmin' Around: https://youtu.be/NZInfWCkSsU

Odsłuch video "Slimmin' Around" dostępny jest na YouTube: https://youtu.be/LAzHe_yktSM

miejsce