KILLY | Warszawa [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Rap
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

KILLY | Warszawa [ZMIANA DATY]

Wtorek, 1 marca 2022

19:00

od 79 

Kanadyjski raper Killy zagra koncert w Warszawie już 21 września 2021 roku. Jego stosunkowo krótka kariera zaczęła się w rodzinnym Toronto, gdzie szybko piął się po szczeblach popularności. Jego pozycję ugruntowały utwory wypuszczane regularnie na platformie Soundcloud, takie jak „Big Bux” czy "Señorita". Komercyjnym przełomem okazał się singiel „Killamonjaro”, który osiągnął na kanadyjskim rynku platynowy status. Przy okazji premiery mixtape’u "Surrender Your Soul" pojawił się kolejny hitowy utwór, „No Sad No Bad”, a jego błyskotliwa kariera została dostrzeżona przez media o zasięgu globalnym, m.in. Pitchfork czy Complex. Na liście jego sukcesów warto wymienić potrójną nominację do Juno Awards w 2019 roku: Rap Recording of the Year, Breakthrough Artist of the Year i Fan Choice Award. Reprezentant Toronto aktualnie przymierza się do wydania następcy "Light Path 8", a w ramach promocji trzeciego albumu zagra w Polsce - Killy wystąpi w kultowym stołecznym klubie Pogłos. To idealna okazja, żeby posłuchać na żywo wschodzącej gwiazdy rapu.

informacja organizatora

KILLY to kanadyjski artysta hip-hopowy i raper. Rozgłos przyniósł mu numer "Killamonjaro", który dotarł na szczyt kanadyjskiej listy przebojów i zdobył status Platynowego Singla.

W 2018 na rynku pojawił się jego debiutancki album "Surrender Your Soul", z którego pochodził kolejny singiel "No Sad No Bad". Do tej pory młody Artysta wydał trzy krążki, a jego dyskografię zamyka płyta "Light Path 8". Obecnie Killy przygotowuje się do wydania kolejnego albumu, którego premiera już wkrótce.

Data: 1 marca 2022. Miejsce: Pogłos Drzwi: 19:00 Start: 21:00

Bilety dostępne w sprzedaży o 9 kwietnia 2021 r.

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12