Kat Von D | Warszawa

  • Koncert
  • Elektronika
  • Alternatywa
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

Kat Von D | Warszawa

Sobota, 21 maja 2022

21:00

od 79 

Kat von D, w prywatnym życiu Katherine von Drachenberg, to znana tatuatorka, makijażystka, modelka i piosenkarka.

Zaczynała od robienia tatuaży już w nastoletnim wieku, a z czasem jej praca poskutkowała ogromną rozpoznawalnością w branży tatuatorskiej. Aktualnie na swoim koncie ma projekty stworzone dla takich gwiazd jak: Lady Gaga, Miley Cyrus, Soulja Boy czy Jeffree Star. W 2008 roku w ramach kolaboracji ze sklepem Sephora, zadebiutowała na rynku kosmetycznym z „Kat von D Beauty”. Była to jej autorska linia kosmetyków z widoczną inspiracją sztuką tatuażu.

Siedem lat temu wypuściła swój pierwszy singiel „Vanish”, który nie został oficjalnie wydany. W 2021 roku Kat ogłasza swoje debiutanckie wydawnictwo "Love Made Me Do It", na którym pojawia się wcześniej wspomniany track, a samą płytę poprzedzają takie single jak „I AM NOTHING”, „FEAR YOU” i „EXORCISM”. Brzmienie charakterystyczne dla Kat von D to synergia takich gatunków jak: synth/darkwave, post-punk i electro-pop, które dopełnia gotyckie, i mroczne zacięcie.

W 2022 roku Kat von D pojawi się w Polsce w ramach jej trasy koncertowej. Zagra swój pierwszy i jedyny koncert w warszawskiej Pradze Centrum. Rezerwujcie 21 maja 2022 roku i wpadnijcie zobaczyć Kat von D na żywo!

miejsce

Praga Centrum

Warszawa, Szwedzka 2/4

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Osadzone w sercu starej Pragi przy ulicy Szwedzkiej, mury dawnej praskiej stalowni zostały przekształcone w niezwykle urokliwy kompleks, który liczy ponad 3000 m2. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów, a także szeroką wiedzę o przemyśle muzycznym, stworzyliśmy przestrzeń, posiadającą najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Praga Centrum zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Atmosferę tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna i ceglanymi ścianami. Postindustrialne otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki.