Kasia Lins [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem

Kasia Lins [ZMIANA DATY]

Czwartek, 19 sierpnia 2021

19:00

od 50 

UWAGA! Nowy termin wydarzenia: 19.08.2021r godz. 19.
Wszystkie bilety zachowują ważność.

Zwroty biletów można zgłaszać przez formularz: https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy/

Kasia Lins z zespołem wystąpi w Bydgoszczy w ramach „Moja Wina Tour“ – trasy promującej jej najnowszy album.

Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbedne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie bedziemy.
Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione.


Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.
Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.
Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.
W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

Zespół wystąpi w składzie:

Kasia Lins
Karol Łakomiec
Agniejszka Bigaj
Wiktoria Jakubowska
Zuzanna Kłosińska

miejsce