Kasia Lins [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem

Kasia Lins [ZMIANA DATY]

Czwartek, 19 sierpnia 2021

19:00

od 50 

Kasia Lins 19 sierpnia na bydgoskiej scenie

Kasia Lins wystąpi 19 sierpnia 2021 roku na bydgoskiej scenie muzycznej. Jej koncert odbędzie się w czwartek o godzinie 19:00 w Fabryce Lloyda.

Kasia Lins (właściwie Zielińska) to bardzo utalentowana artystka, ponieważ oprócz śpiewania specjalizuje się też w tworzeniu tekstów i muzyki oraz grze na pianinie. Jest niezwykle wszechstronna i zadziwia swoim charakterem. Jej muzyka opiera się głównie na takich klimatach, jak: alternatywny pop, pop noir i piano rock.

W Bydgoszczy pojawi się wraz ze swoim zespołem. Zaprezentuje się w ramach trasy "Moja Wina Tour". Na scenie nie zabraknie klimatycznych opraw muzycznych, ciekawych choreografii i chóru. Publiczność zdoła przenieść się do świata raju oraz piekła. Każdy będzie mógł się zmierzyć ze swoimi doświadczeniami, niemocami i pragnieniami. Warto pojawić się w Bydgoszczy i poznać muzykę z nieco innej strony.

Kasia Lins posiada na swoim koncie kilka dobrze znanych albumów solowych, w tym m.in. "Wiersz ostatni" i "Take my Tears". Oprócz tego warto wyróżnić rozmaite single, np. "Morze czerwone", "Dzień" i "Tonę".

informacja organizatora

Już 19 sierpnia na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Kasia Lins z zespołem.
Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.com
I Pula - 50 zł
"MOJA WINA TOUR"
Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbedne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie bedziemy.
Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione.

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.
Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.
Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.
Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.
W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

Zespół wystąpi w składzie:
Kasia Lins
Karol Łakomiec
Agnieszka Bigaj
Wiktoria Jakubowska
Zuzanna Kłosińska

#gramybezpiecznie
Informujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa (szczególnie podczas przemieszczania się po hali i przy zamawianiu przy barze).
Regulamin imprezy: https://www.fabrykalloyda.pl/.../regulamin-porzadkowy...
Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

miejsce