KARAŚ/ROGUCKI [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Piątek, 2 października 2020

19:00

od 65 zł
KARAŚ/ROGUCKI [ZMIANA DATY]

Rogucki z Comy oraz Karaś z zespołu The Dumplings - to powinien być wystarczający opis, aby zainteresować każdego melomana szykującym się koncertem.

Mamy bowiem dwie bardzo ważne postacie dla polskiej sceny muzycznej, które w swojej kolaboracji postanowiły dać nam coś wyjątkowego, co dopiero ujrzy światło dzienne na początku 2020 roku. Koncert ma być koncertem promującym jeszcze nie wydany album, którego przedsmak możemy poznać poprzez singiel "Bolesne strzały w serce". Szykuje się intrygująca i mroczna uczta.

W klubie Wytwórnia, w Łodzi, będziemy mieli okazję przekonać się na własne uszy, jak ta kolaboracja wypadnie. Sami artyści określają swoje utwory jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne, co ma być odniesieniem do dzisiejszej, ludzkiej sytuacji uczuciowej na tle końca cywilizacji. Dla nas, jako słuchaczy, znaczy to gęstą, mroczną muzykę rodem z lat osiemdziesiątych, która porwie nasze zmysły na ówczesnej fali new romantic. Opierając się na renomie artystów, możemy liczyć na coś naprawdę niesamowitego.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Miłość w czasach cybernetycznej zarazy, czyli „Bolesne strzały w serce” duetu KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają wspólny album tych artystów!

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzy światło dzienne w formie albumu. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”. Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce” zapowiadającego wspólny album. Utworowi towarzyszy mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

Płyta duetu KARAŚ/ROGUCKI ukaże się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znajdzie się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie będą to zwykłe piosenki o miłości. Będą to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Tuż po premierze albumu duet KARAŚ/ROGUCKI ruszy w trasę koncertową, która obejmie 12 polskich miast. W łódzkiej Wytwórni pojawi się 2 kwietnia!

miejsce