JWP B-DAY

  • Koncert

13.12.2019r. | 19:00

od 49 zł
Kup bilet

Koncert JWP B-Day zaplanowano na 13 grudnia 2019 roku na terenie Warszawy.

Wydarzenie odbędzie się w Klubie Muzycznym Progresja, początek o godzinie 19:00. Zespół zamierza zaskoczyć swoich fanów premierą nowych albumów. Ero przygotował kawałek pt. "Elwis Picasso", natomiast Kosi z Łajzolem wystąpią w duecie pod nazwą Jetlagz. Oni również przygotowali coś nowego, a konkretniej swój drugi studyjny album.

Udział w tym przedsięwzięciu muzycznym to konieczność, ponieważ słuchacze mogą liczyć na same nowości oraz niezapomniane wrażenia. Potrójny koncert to rzadkość na polskiej scenie muzycznej, dlatego nie można przegapić tego wydarzenia. Ponadto zainteresowani mogą mieć pewność, że na scenie pojawią się również wyjątkowi goście. Co za tym idzie warto zapisać sobie datę 13 grudnia w kalendarzu i zjawić się w Progresji.

Bilety dostępne w Empik Bilety


Informacja organizatora

Jaśnie Wielmożni Panowie nie dają o sobie zapomnieć, a rok 2019 bez wątpienia biorą szturmem.
Po premierze albumu EroKosi "BlackBook", szykują na jesień premierę długo wyczekiwanego solo Ero "Elwis Picasso", a Kosi z Łajzolem jako Jetlagz uraczą słuchaczy drugim studyjnym albumem. W obozie JWP dzieje się dużo, a jak wiadomo po owocnym okresie świętowanie to rzecz święta, tym samym zapraszamy 13 grudnia do warszawskiej Progresji na potrójny koncert premierowy i jak to w przypadku urodzinowej bibki nie zabraknie również wyjątkowych gości. Szykujcie się na wysokie loty na i ze sceny! BLAM

Wstęp 16+

miejsce
  • Koncert

Progresja

Warszawa, ul. Fort Wola 22