JP Saxe [ZMIANA DATY - TBA]

  • Koncert

JP Saxe [ZMIANA DATY - TBA]

Piątek, 31 grudnia 2021

19:00

od 29 zł

Kanadyjski piosenkarz JP Saxe wystąpi w Polsce na jesieni. Jego koncert odbędzie się 13 października w warszawskim Pogłosie.

Jonathan Percy Starker Saxe - bo tak naprawdę się nazywa - urodził się w Toronto, ale mieszka w Los Angeles. Jego twórczość charakteryzuje się głęboką emocjonalnością, co udowodnił już w singlu „The Few Things” z 2018 roku. To dzięki niemu wyruszył w pierwszą trasę koncertową i związał się z wytwórnią Arista Records (Sony Music). Jesienią 2019 roku ukazał się jego duet z Julią Michaels, czyli utwór „If the World Was Ending”, który został doceniony przez takich artystów jak Gwen Stefani, Shawn Mendes czy Lewis Capaldi.

Na początku 2020 roku premierę miała wyczekiwana, debiutancka EP-ka JP Saxe pt. „Hold It Together”. Amerykański magazyn „Time” chwalił ją za odkrywanie „dziwnych, czasem uroczych, a czasem bolesnych emocji, wybuchających w związkach”.

Data: TBA
Doors: 19:00
Support: 20:00
Start: 21:00
Miejsce: Pogłos

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12