#jazzevening: Piotr Wyleżoł Trio *SOLD OUT*

  • Koncert

#jazzevening: Piotr Wyleżoł Trio *SOLD OUT*

3.10.2020, 16:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Piotr Wyleżoł od lat uznawany jest za jednego z czołowych polskich pianistów jazzowych.

„Jeden z najbardziej niezwykłych talentów pianistyki europejskiej” londyński magazyn „Blues&Soul” (Emrys Baird)

Swoim ostatnim, entuzjastycznie przyjętym albumem „Human Things” w ramach słynnej serii wydawniczej Polish Jazz, Piotr Wyleżoł wpisuje się w panteon najwybitniejszych polskich jazzmanów w historii. Albumy dla tej serii wydali m.in .: Michał Urbaniak , Tomasz Stańko , Adam Makowicz, Zbigniew Namysłowski, Andrzej Kurylewicz, Wojciech Karolak czy Jan „Ptaszyn” Wróblewski.

Piotr Wyleżoł Trio
Piotr Wyleżoł - piano
Michał Barański - kontrabas
Łukasz Żyta - perkusja

▎Sobota 3.10.2020 | 16:00

▎Nowa lokalizacja 12on14
ul. Brzeska 18 | Praga-Północ

▎BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w Going / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube.
Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach.

// Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.