#jazzevening: Andrzej Gondek GonZone

  • Koncert

#jazzevening: Andrzej Gondek GonZone

Niedziela, 25 października 2020

16:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Andrzej Gondek - gitarzysta, kompozytor poruszający się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych jazz, blues, rock, pop. Jego oryginalne i osobiste brzmienie cechuje duża dynamika, drapieżność, a jednocześnie
wrażliwość.

Wielokrotnie zapraszany do współpracy z czołówką polskich i zagranicznych muzyków jazzowych, m. in. Terence Blanchard, Frank McComb, Karren Edwards, Eric Allen, Liz Rosa Andre Washington, Raashan Ahmad, Dana Hawkins, Josh Lawrence, Jacques Sequin, Mark Preston oraz Adam Bałdych, Anna Serafińska, Michał Urbaniak, Paweł Tomaszewski, Beata Przybytek, Kinga Głyk oraz wielu innych.

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Uczestnik warsztatów i kursów mistrzowskich prowadzonych przez gwiazdy muzyki jazzowej takich jak Scott Henderson, Dean Brown, Jerry Bergonzie, Dave Libman.

Koncertował na festiwalach w Polsce i w Europie m.in. Jazz Jamboree, Silesian Jazz Festival, „Jazz na Kresach”, Alfa Jazz, Algier Jazz, Hilden, JazzTage. Jako sideman pojawia się na ponad 20 płytach studyjnych i live w towarzystwie czołowych polskich i zagranicznych muzyków.

Andrzej Gondek GonZone
Andrzej Gondek - gitara
Olaf Węgier - saksofon
Błażej Chochorowski - gitara basowa
Damian Niewiński - perkusja

▎Niedziela 25.10.2020 | 16:00

▎Nowa lokalizacja 12on14
ul. Brzeska 18 | Praga-Północ

▎BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w Going / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube.
Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach.

// Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.