Jary Oddział Zamknięty i Goście - Koncert "Lilaróż" [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • #Rock
  • #Polskie

Sobota, 23 kwietnia 2022

20:00

od 54.05 
Kup bilet

Jary Oddział Zamknięty i Goście - koncert promujący płytę "Lilaróż".

Krzysztof "Jary" Jaryczewski zaprasza Was w muzyczną podróż ze swoim zespołem i zaproszonymi gośćmi. Wystąpią: Robert Janowski, Marcin Czyżewski, Włodek Kania, Marcin Ciempiel, Michał Coganianu i inni. Zagramy premierowe numery i zabierzemy Was w powrót do lat 80-tych. Po koncercie odbędzie się spotkanie z muzykami i Michałem Grześkiem, autorem książki o Oddziale Zamkniętym pt."Napiętnowani Marzeniami", będzie możliwość zakupu płyta "Lilaróż" oraz książki z autografami, idealne prezenty pod choinkę, serdecznie zapraszamy!

Kochasz polską klasykę rocka? Lubisz takiej muzyki posłuchać na żywo? Jeśli tak to wybierz się na wyjątkowy warszawski koncert, podczas którego Jary Oddział Zamknięty i Goście zagwarantują moc wrażeń!

Ten występ to niezwykłe wydarzenie. Krzysztof „Jary” Jaryczewski to już legenda polskiej sceny rockowej. To muzyk, który przyczynił się do wielkiego sukcesu Oddziału Zamkniętego w latach 80. Jego charakterystyczny głos i niezapomniane teksty do dziś urzekają i porywają. „Na to nie ma ceny”, „Bobby X”, „To tylko pech” czy „Andzia i ja” to ponadczasowe przeboje, które pomimo upływu lat zawsze są na topie. Wszystko też wskazuje na to, że wiele starszych hitów zabrzmi podczas warszawskiego koncertu. A jest ku temu ważny powód.

Imprezę uświetnią niesamowici goście, którzy w różnych latach działalności Oddziału Zamkniętego stanowili jego część. Swój udział zapowiedzieli m.in.: Włodek Kania, Michał Coganianu, Marcin Ciempiel, Robert Janowski czy Marcin Czyżewski. Na tym lista gości się nie kończy! Można oczekiwać więcej niespodzianek!

Podczas koncertu przeszłość połączy się również z teraźniejszością. Jary Oddział Zamknięty wydał w tym roku drugi album studyjny pt. „Lilaróż”, także nadarzy się doskonała okazja do jego promocji. Tym bardziej że znajdują się na nim rewelacyjne utwory. Miks klasyki z premierowymi piosenkami oznacza jedno – wspaniałą rockową zabawę! Na tym atrakcje się jeszcze nie kończą!

Po koncercie odbędzie się spotkanie z muzykami. To świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć, zdobycia autografów i porozmawiania z artystami. W spotkaniu udział weźmie także Michał Grzesiek – autor książki o Oddziale Zamkniętym. Dzięki temu nadarzy się szansa na posiadanie płyty „Lilaróż” i książki „Napiętnowani Marzeniami” z autografami muzyków!

Ponadczasowa rockowa muzyka, fantastyczny zespół, znamienici goście i sporo atrakcji – tam trzeba po prostu być! Odwiedź warszawskie Hybrydy i stań się częścią tego wspaniałego wydarzenia. Zapowiada się wiele wrażeń i rockowa przygoda!

miejsce