Jacob Lee [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Jacob Lee [ZMIANA DATY]

Wtorek, 23 lutego 2021

19:00

od 49 zł

Doczekaliśmy się - Jacob Lee w Polsce!

Już 23 luty 2021 roku w BARdzo bardzo w Warszawie odbędzie się kameralny koncert artysty Jacob Lee.

Jacob Lee jest jednym z największych artystów w Australii. Artysta swój debiut zaliczył w australijskiej edycji programu The Voice, w roku 2014. W programie jego mentorem był sam Will.i.am z zespołu o nazwie Black Eyed Peas. Poza występem w The Voice pojawił się także w australijskiej edycji X Factor.

Jacob Lee uznał jednak po udziale w tych dwóch programach, że tego rodzaju reality show nie są dla niego. Od swojego udziału w tym programie przeszedł sporą drogę. Jego pierwsza płyta o nazwie "Philosophy" ukazała się w roku 2019 i została świetnie przyjęta przez fanów oraz przez krytyków. Na płycie znajdują się takie numery jak "I Belong to You" oraz "Demons".

Jacob Lee specjalizuje się w nurtach muzycznych z pogranicza popu oraz R&B. Niewiarygodne jest to, że ma dopiero 25 lat, a już pomoże się pochwalić 210 milionami streamów na Spotify.

Po sukcesie swojego debiutanckiego albumy jak i także zapowiedzi drugiego krążka Jacob Lee wyruszy w trasę po całej Europie. Mamy to szczęście, że odwiedzi także Polskę.

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

Jacob Lee - nareszcie w Polsce!

Już 23 lutego 2021 roku w Warszawie w BARdzo bardzo odbędzie się niezapomniany koncert Jacob Lee.

Jacob Lee jest artystą, którzy tworzy muzykę z pogranicza R&B oraz popu. Ma dopiero 25 lat, a ma już ponad 210 milionów streamów na Spotify.

Po sukcesie swojego albumu debiutanckiego "Philosophy" oraz zapowiedzi swojego drugiego albumu Jacom Lee wyruszy w trasę koncertową po Europie. W marcu Jacob Lee odwiedzi również Polskę!

The Brag Jacoba Lee określa jako jednego z największych artystów w Australii. Artysta zadebiutował w roku 2014 w The Voice w Australii. Występował tam pod czujnym okiem Will.i.ama z zespołu Black Eyed Peas. Pojawił się także w edycji australijskiego X Factor.

Jacob Lee uznał, że talent shows nie są kompletnie dla niego oraz wypuścił od tego czasu kilka całkiem niezależnych wydawnictw, które świetnie zostały przyjęte zarówno przez fanów jak i także przez krytyków. Jego pierwszy album o nazwie "Philosophy" ukazał się w roku 2019 oraz znalazły się na nim takie hity jak "Demons" oraz "I Belong to You".

Widzimy się pod sceną już 23 lutego w BARdzo bardzo1

miejsce