Jacob Lee [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Jacob Lee [ZMIANA DATY]

Wtorek, 19 października 2021

19:00

od 49 

Doczekaliśmy się - Jacob Lee w Polsce!

Już 23 luty 2021 roku w BARdzo bardzo w Warszawie odbędzie się kameralny koncert artysty Jacob Lee.

Jacob Lee jest jednym z największych artystów w Australii. Artysta swój debiut zaliczył w australijskiej edycji programu The Voice, w roku 2014. W programie jego mentorem był sam Will.i.am z zespołu o nazwie Black Eyed Peas. Poza występem w The Voice pojawił się także w australijskiej edycji X Factor.

Jacob Lee uznał jednak po udziale w tych dwóch programach, że tego rodzaju reality show nie są dla niego. Od swojego udziału w tym programie przeszedł sporą drogę. Jego pierwsza płyta o nazwie "Philosophy" ukazała się w roku 2019 i została świetnie przyjęta przez fanów oraz przez krytyków. Na płycie znajdują się takie numery jak "I Belong to You" oraz "Demons".

Jacob Lee specjalizuje się w nurtach muzycznych z pogranicza popu oraz R&B. Niewiarygodne jest to, że ma dopiero 25 lat, a już pomoże się pochwalić 210 milionami streamów na Spotify.

Po sukcesie swojego debiutanckiego albumy jak i także zapowiedzi drugiego krążka Jacob Lee wyruszy w trasę po całej Europie. Mamy to szczęście, że odwiedzi także Polskę.

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

Warszawski koncert Jacoba Lee przeniesiony na październik

Przedłużająca się, niepewna sytuacja epidemiologiczna na świecie ponownie zmusiła organizatorów do przeniesienia koncertu Jacoba Lee. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów tego genialnego Australijczyka; udało się właśnie ustalić nową datę jego warszawskiego występu! Autor takich hitów jak "Chariot" czy "I Belong To You" zagra 19 października w warszawskim klubie Hydrozagadka. Wszystkie zakupione dotąd bilety naturalnie zachowują swoją ważność.

Magazyn The Brag określa Jacoba jako "najlepszego artystę Australii, o którym jeszcze nie słyszeliście". Trzeba przyznać, że chociaż to miłe wyróżnienie, to już powoli staje się nieaktualne, gdyż nagrania Lee przekroczyły już barierę 200 milionów odtworzeń na portalach streamingowych! Jacob zadebiutował w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie jego opiekunem był will.i.am. Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Do naszego kraju przyjedzie, aby obok swoich największych hitów zaprezentować także nowe nagrania, wydane w 2020 roku jako “Conscious Sessions”.

Jacob Lee zagra w Hydrozagadce 19 października 2021.

miejsce