Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem | Gdańsk [ZMIANA DATY]

  • Koncert
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem | Gdańsk [ZMIANA DATY]

Gdańska Filharmonia Bałtycka zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki i dobrego śpiewania na koncert, który odbędzie się w niedzielę, 15 listopada 2020 r. o godzinie 17.00.

Ci, którzy interesują się muzyką popularną dobrze wiedzą kto to jest Irena Santor. Zapewne nazwisko artystki znane jest też nawet muzycznym laikom. Występując na scenach ponad połowę wieku. Piosenkarka wylansowała wiele przebojów i wspaniałych piosenek, które słuchało i dalej słucha wiele pokoleń. Jej dorobek muzyczny, nagrane płyty, koncerty, nagrody i odznaczenia są wręcz porażające. Fakt, iż przez tyle lat utrzymała się na dość trudnym, muzycznym rynku świadczy tylko o jednym - o geniuszu tej artystki. Jej przebój "Już nie ma dzikich plaż" jest znany większości naszych rodaków mieszkających w kraju, ale i za granicą.

Będzie to Diamentowy Jubileusz Ireny Santor "Śpiewam czyli jestem", gdzie cały repertuar został starannie dobrany przez samą artystkę. Na pewno fani Ireny Santor nie mogą przegapić takiego wydarzenia.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

DIAMENTOWY JUBILEUSZ IRENY SANTOR
W dniu 15 listopada 2020 roku o godz. 17:00 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w jubileuszowym recitalu na bis, wystąpi IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.

Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.
Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.
Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki. To będzie niezapomniany Jubileusz w cudownym klimacie!

informacja organizatora