Imany "Voodoo Cello" | Poznań [ZMIANA DATY - TBA]

  • Koncert

Imany "Voodoo Cello" | Poznań [ZMIANA DATY - TBA]

Wtorek, 17 maja 2022

21:00

od 139 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Wyjątkowa artystka Imany wystąpi 17 maja 2022 roku na terenie Poznania.

Francuska piosenkarka pojawi się o godzinie 19:00 w wielkopolskim Congress Center. Występ odbędzie się w Sali Ziemi.

Na początku niewiele wskazywało na to, że Imany zostanie piosenkarką, gdyż lubiła skakać wzwyż i uprawiać sport. Następnie zajęła się robieniem kariery modelki oraz podróżowaniem. W końcu przyszedł czas na muzykę.

Imany jest nie tylko piosenkarką, ale też autorką tekstów. W Polsce można będzie ją zobaczyć nie tylko w Poznaniu, ale również w innych większych miastach, np. we Wrocławiu i Krakowie. Jej trasa koncertowa jest niepowtarzalna. Na scenie wystąpi w towarzystwie specjalnej orkiestry, na którą składa się 8 wiolonczel. Artystka ma na swoim koncie tak znane utwory, jak: "You Will Never Know" czy też "Nothing to Save".

Największą popularność zdobyła dzięki albumowi "The Shape of a Broken Heart" (potrójna Platynowa Płyta). Okazał się on furtką do międzynarodowej kariery. Poznański spektakl o nazwie "Voodoo Cello" opowie o historii pewnej kapłanki. Nie zabraknie w nim utworów z repertuaru największych światowych gwiazd, m.in. Madonny.

informacja organizatora

UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY NA 2023 r.

Artystka, organizator i management z przykrością informują, że ze względu na nieprzewidziane okoliczności jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczne koncerty Imany we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku na rok 2023. Dokładne daty podamy jak tylko będzie to możliwe. Bilety zachowują ważność i podlegają zwrotom w miejscach zakupu.


Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. "Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.

Artystka swoją najnowszą trasę koncertową opisuje następującymi słowami: "Voodoo Cello to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie. Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój.”.

Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.

Data: 17.05.2022 r. Miejsce: Sala Ziemi Poznań Congress Center Doors: 19:00 Start: 21:00

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin