IAMDDB

  • Koncert
  • Rap
  • R&B
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

IAMDDB

Piątek, 10 grudnia 2021

19:00

od 79 

IAMDDB z koncertem w Polsce pod koniec 2021!

Na ten moment czekali wszyscy polscy fani IAMDDB. Pod koniec tego roku – 10. grudnia 2021 w Warszawie zagra koncert Diana De Brito! Podczas wydarzenia muzycznego nie zabraknie materiału z jej najnowszego albumu. Jak sama mówi – nowe hity pozwolą lepiej poznać kim jest prawdziwa IAMDDB. Utwory zostały dopracowane, są zmysłowe, różnorodne – dokładnie takie, jak ona sama. To jej odrodzenie. Diana De Brito tworzy niezwykłą muzykę, która chwyta i pozostaje na długo w świadomości słuchaczy, przenosi do zupełnie nowych wymiarów. Odbiorca może poczuć się bezpiecznie, wsłuchując się w prawdziwość i autentyczność słów jej piosenek. Zaczyna identyfikować się z tą twórczością. Alternatywna linia hip-hopowa połączona z jazz fusion szybko zapada w pamięć, stąd muzyka IAMDDB jest tak unikalna.

IAMDDB to młoda raperka, która jest znana z hitów takich jak: „Shade”, „Night Kapp” czy „Learned Out”, który powstał we współpracy z Inką. Jej muzyka jest inspirowana twórczością Lauryn Hill, która ukształtowała jej gust i kierunek muzyczny. Jak sama podkreśla, znajomość z jej idolką to jej największe i najważniejsze doświadczenie, które ma realny wpływ na to, co tworzy.

informacja organizatora

IAMDDB na koncercie w Polsce z materiałem z najnowszego albumu! Po dwóch EPka i trzech mixtape'ach Diana De Brito zdradza, że jej debiutancki album pozwoli słuchaczom poznać ją na bardziej intymnym poziomie. „To prawdziwa IAMDDB, dopracowana DDB, zmysłowa DDB” - mówi, dodając, że projekt podkreśli jej różnorodną osobowość. „To moje odrodzenie”.

„Tworzę muzykę dla kobiet, które przechodzą przez podobne sytuacje do moich, aby poczuły się silniejsze. Zdecydowanie odczuwam potrzebę podnoszenia wiary ludzi we własne siły”- mówi. W pejzażu dźwięków tworzy bezpieczną przestrzeń, w której kobiety mogą odnaleźć siebie, swoje niedoskonałości. „Kobiety muszą zrozumieć to między innymi dlatego, że społeczeństwo mówi nam, że nie powinniśmy być emocjonalne ani szczere, a w tym jest siła. Sama jestem bardzo podatna na zranienia”.

Wśród fanów jej twórczości są między innymi Annie Mac, Julie Adenuga i Diplo, z którym współpracowała przy utworze „Mira Mira”. Jednak to kontakt ze słuchaczami sprawia jej prawdziwą przyjemność. To właśnie dla nich śpiewała tak bardzo lubiane przez fanów „Shade”, „Drippy”, „Back Again” i „Child's Play” na wyprzedanych koncertach w londyńskim Roundhouse oraz m.in. podczas Glastonbury i Afropunk.
IAMDDB może również liczyć na wsparcie legendarnej Lauryn Hill, której twórczość ukształtowała jej gust muzyczny. „Znajomość z nią to moje najważniejsze doświadczenie, jak do tej pory” - mówi. Hill, niekwestionowana gwiazda, udzieliła jej kilku ważnych rad dotyczących zarządzania, posiadania katalogu muzycznego i doboru odpowiedniego zespołu z którymi będzie pracować.

IAMDDB skupia się na byciu za sterami nowej fali artystów w Manchesterze, którzy ożywiają bogaty muzyczny krajobraz miasta. Uważa, że ​​„energia” miasta pomogła jej w dostrojeniu artystycznej sprawczości. „Uwielbiam to, jak ludzie tutaj są wyluzowani i ciepli” - mówi. Jest dla niej „irytujące”, że istnieje presja, by mieszkać w Londynie, w celu muzycznego doskonalenia się, tak jakby reszta Wielkiej Brytanii nie miała wiele do zaoferowania.
Jej pejzaż dźwięków to eklektyczny koktajl. Łączy w nim swój swingujący wokal ze znaki firmowymi („keep it G”, „wavy baby” i „DDB”) z beatowymi trapami, jazz fusion i melodyjnym alt-hip hopem, aby stworzyć hybrydowe brzmienie, które oddaje jej własny, charakterystyczny styl.