Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Olsztyn

  • Koncert

Niedziela, 8 marca 2020

19:00

od 69 zł
Kup bilet
Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Olsztyn

Zespół Happysad pod koniec listopada 2019 roku wydał ósmą już płytę "Rekordowo Letnie Lato", która jest kolejnym ewolucyjnym przystankiem tej grupy.

Niebawem formacja ruszy w trasę koncertową, podczas której wierni fani będą mogli usłyszeć najnowszy materiał.

8 marca 2020 roku w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbędzie się jeden z koncertów promujących płytę "Rekordowo Letnie Lato". Oprócz singli "Cały", "Jak Dawniej" oraz Słoneczniki i Konopie" usłyszeć będzie można pozostałe utwory z tego krążka oraz kultowe piosenki z dotychczasowego dorobku zespołu. Trasa koncertowa rozpocznie się po trzech miesiącach od wydania albumu. Grupa muzyków daje w ten sposób czas swoim fanom na zaznajomienie się z nowym materiałem, tak aby mogli oni wziąć udział w tym wydarzeniu w sposób niezwykle świadomy. Twórcy wierzą w to, iż będą to niezwykle emocjonujące spektakle, które zostaną w pamięci na długo. Każdy zaangażowany fan muzyki grupy Happysad z całą pewności musi więc wziąć udział w tym wydarzeniu.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Równo trzy miesiące po premierze swojej ósmej płyty zespół Happysad wyrusza w trasę
promocyjną. Następcę ozłoconego już Ciała Obcego, krążek Rekordowo Letnie Lato, wydała 29 listopada 2019 firma Mystic, a promują go single: Cały, Jak dawniej oraz Słoneczniki i Konopie, do których zespól przygotował trzy teledyski.

„- Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Odbiorcy będą mieli okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał” - mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: „To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje” dodając także: „Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka”.

Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata i najbardziej znane utwory zespołu.

Cały - https://youtu.be/JWpzJLAwELg
Jak dawniej - https://youtu.be/1HvloOIr2RY
Słoneczniki i konopie - https://youtu.be/1HvloOIr2RY

miejsce
  • Koncert

CEIK

Olsztyn, ul. Parkowa 1