Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Katowice [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Niedziela, 6 grudzień 2020

19:00

od 69 zł
Kup bilet

Koncert legendarnego zespołu "Happysad" to niesamowite wydarzenie, które każdy choć raz powinien przeżyć.

Znane i lubiane piosenki grane na żywo to coś zupełnie wyjątkowego, a sam Jakub Kawalec jest nieziemski, trudno jest dziś szukać podobnych brzmień i aranżacji we współczesnej muzyce. Happysad to jeden z niewielu zespołów, który mimo starych, dobrych tekstów nie osiada na laurach - najnowsze utwory z albumu "Rekordowo Letniego Lata" wpadają w ucho i aż chce się ich słuchać. Ta muzyka obroni się sama, nie sposób oprzeć się brzmieniom gitary Łukasza Ceglińskiego. O tyle, o ile uwielbiamy słuchać albumów Happysadu w domowym zaciszu, to koncertowe brzemienia dosłownie powalają - zakochanie się na nowo w hitach takich jak "milowy las", czy "mów mi dobrze" i oczywiście "jak dawniej" gwarantowane. Ten koncert to niezwykłe show, przede wszystkim ogromna dawka porządnej muzyki i mega pozytywnej energii przekazywanej od zespołu dla publiczności.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Równo trzy miesiące po premierze swojej ósmej płyty zespół Happysad wyrusza w trasę
promocyjną. Następcę ozłoconego już Ciała Obcego, krążek Rekordowo Letnie Lato, wydała 29 listopada 2019 firma Mystic, a promują go single: Cały, Jak dawniej oraz Słoneczniki i Konopie, do których zespól przygotował trzy teledyski.

„- Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Odbiorcy będą mieli okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał” - mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: „To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje” dodając także: „Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka”.

Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata i najbardziej znane utwory zespołu.

Cały - https://youtu.be/JWpzJLAwELg
Jak dawniej - https://youtu.be/1HvloOIr2RY

miejsce
  • Koncert

Klub Królestwo

Katowice, Rondo Ziętka 1