Happysad | Poznań [ZMIANA DATY/MIEJSCA]

  • Koncert

Happysad | Poznań [ZMIANA DATY/MIEJSCA]

Piątek, 12 marca 2021

19:00

od 79 zł

Live2Listen z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert happysad, który odbędzie się w 18.09.2020 w Poznaniu.Miejsce: Stadion Lecha Poznań - Skwer Play / Stadion Poznań

Otwarcie: 19:00

Koncert: 20:00Bilety:

79zł – I Pula

89zł – II PulaWydarzenie z limitowaną ilością miejsc dostosowaną do aktualnych rozporządzeń. Zapoznaj się z regulaminem i zabierz ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia, które dostaniesz mailem razem z biletem. W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo:


Oświadczenie: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9692/O%C5%9Bwiadczenie_Happysad_Pozna%C5%84_18.09.2020.pdfPamiętaj o zachowaniu dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych - zakryj swoją twarz i nos.Na wejściu prosimy o dezynfekcję rąk.Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.Regulamin wydarzenia:
https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9692/Regulamin_Happysad_Pozna%C5%84_18.09.2020.pdf

Biografia:

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Grupa ma na koncie 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. W lipcu 2004 r. ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”. Ostatnia płyta Happysad nosi tytuł „Rekordowo Letnie Lato” i miała premierę 29 listopada 2019r.Skład zespołu:

Kuba Kawalec - wokal, gitara

Łukasz Cegliński – Pan Latawiec – gitara, wokal

Artur Telka – bas

Jarek Dubiński – Dubin – perkusja

Maciej Ramisz – instrumenty klawiszowe, gitara, wokal

Michał Bąk – saksofon, instrumenty klawiszowe, wokalNa program występu złożą się piosenki z "Rekordowo Letniego Lata" i najbardziej znane utwory zespołu.#gramyodpowiedzialnie