HAPPYSAD - XX lecie zespołu | Zabrze

  • Koncert
  • Rock
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem

HAPPYSAD - XX lecie zespołu | Zabrze

Piątek, 1 października 2021

19:00

od 69 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Happysad- Rekordowo Letnie Lato

Pandemia przerwała trasę Rekordowo Letnie Lato, ale Happysad się nie poddaje i rusza w nią na nowo. Już jesienią 2021 r. zespół z nową energią powróci na scenę i zrobi to w bezpieczny sposób. Trasa promuje płytę Rekordowo Letnie Lato. Koncerty odbędą się w Rzeszowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Zabrzu, Sokołowie Małopolskim, Opolu, Bielsko-Białej, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Na koncertach zagrane będą nowe utwory z płyty Rekordowo Letnie Lato, ale także najbardziej znane hity Happysadu. Oprócz nowych hitów, jak "Od Tańca", "Jak dawniej" czy "Mgła na torach" będzie można usłyszeć lubiane "Bez znieczulenia", "Mów mi dobrze", "Zanim pójdę" czy "Taką wodą być". To będzie prawdziwa gradka dla fanów Happysadu. Wszystkie występy odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba publiczności będzie ograniczona. Zachowane będą również odstępy między uczestnikami koncertów, którzy będą mieli do dyspozycji płyny do dezynfekcji. Nie może Cię tam zabraknąć. To będzie niezapomniana trasa!

informacja organizatora

01/10/2021: HAPPYSAD - XX lecie zespołu !

Już 1-go października Happysad zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia w klubie Wiatrak ! Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA. W tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej.

Happysad od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Skład zespołu: Kuba Kawalec - wokal, gitara Łukasz Cegliński – Pan Latawiec – gitara, wokal Artur Telka – bas Jarek Dubiński – Dubin – perkusja Maciej Ramisz – instrumenty klawiszowe, gitara, wokal Michał Bąk – saksofon, instrumenty klawiszowe, wokal

Zapraszamy!

Klub CK Wiatrak 44-806 Zabrze, ul. Wolności 395 tel: + 48 880424128, +48 795489764 website: www.wiatrak.art.pl Dołącz do nas na facebooku: www.facebook.com/klubwiatrak