Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Zabrze

  • Koncert
  • Rock
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem

Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Zabrze

Piątek, 1 października 2021

19:00

od 69 

Happysad- Rekordowo Letnie Lato

Pandemia przerwała trasę Rekordowo Letnie Lato, ale Happysad się nie poddaje i rusza w nią na nowo. Już jesienią 2021 r. zespół z nową energią powróci na scenę i zrobi to w bezpieczny sposób. Trasa promuje płytę Rekordowo Letnie Lato. Koncerty odbędą się w Rzeszowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Zabrzu, Sokołowie Małopolskim, Opolu, Bielsko-Białej, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Na koncertach zagrane będą nowe utwory z płyty Rekordowo Letnie Lato, ale także najbardziej znane hity Happysadu. Oprócz nowych hitów, jak "Od Tańca", "Jak dawniej" czy "Mgła na torach" będzie można usłyszeć lubiane "Bez znieczulenia", "Mów mi dobrze", "Zanim pójdę" czy "Taką wodą być". To będzie prawdziwa gradka dla fanów Happysadu. Wszystkie występy odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba publiczności będzie ograniczona. Zachowane będą również odstępy między uczestnikami koncertów, którzy będą mieli do dyspozycji płyny do dezynfekcji. Nie może Cię tam zabraknąć. To będzie niezapomniana trasa!

informacja organizatora

UWAGA! ZMIANA DATY! Nowy termin to 1.10.2021r. Zakupione bilety zachowują ważność.

Ewentualne zwroty można zgłaszać przez formularz: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu

Rok 2020 jest jak Godzilla. W życie cichej, spokojnej planety wskoczyła z właściwą sobie gracją siekąc na oślep krótkimi łapkami i ogonem. Niektórzy spod gruzów wygrzebują się szybciej, inni wolniej, a są i tacy, których Godzilla, przechadzając się po pogorzelisku, trzyma w garści. No więc próbujemy się z tej garści wyśliznąć?

Okoliczności są jakie są, ale karawana pojedzie nawet po wertepach. Ponownie ruszamy w przerwaną i przeniesioną na jesień trasę promująca naszą nową płytę REKORDOWO LETNIE LATO. Zahaczy ona o Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Zabrze, Sokołów Małopolski, Opole, Bielsko Białą, Kraków, Wrocław i Katowice. Bilety zakupione na wiosnę są oczywiście
ważne, a my zwarci i gotowi.

Pamiętajcie, aby na koncertach dbać o zachowanie odpowiedniej odległości, higieny osobistej i posiadać pod ręką maseczkę, aby móc powiedzieć, że wspólnie #gramybezpiecznie.

Cieszymy się na perspektywę spotkania z Wami. Bardzo.
Do zobaczenia!

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje... dodając także: Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka.

Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata
i najbardziej znane utwory zespołu. Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w oparciu o bieżące zalecenia Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Liczba publiczności jest ograniczona, a między uczestnikami wydarzenia zachowane zostaną odstępy. Udział w koncercie będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia.

Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.