HAŁSówka – POPARZENI KAWĄ TRZY | Warszawa

  • Koncert

Piątek, 10 lipca 2020

18:00

od 79 zł
HAŁSówka – POPARZENI KAWĄ TRZY | Warszawa

Hałsówka czyli Domówka z koncertami LIVE.

Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Trasa koncertowa po słynnych polskich klubach . W lipcu będziemy w każdy weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe.

Tym razem w ramach nowej definicji koncertowego życia z dostępem tylko dla wybrańców, bo gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności.

Dołączycie do szaleństwa, bo nikt Was nie rozpozna Was na fotkach, bo będziecie w maseczkach! Ale nasza ochrona będzie miała Was na oku.

Gramy bezpiecznie. Łączymy ludzi i muzyczne style i to jest mieszanka wybuchowa!

Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystą prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia, a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze.

Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki, a koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój. Sweet focie z imprezowiczami Hałsówki trafią do sieci i wtedy zacznie się kolejne życie tej balangi LIVE.

Nie bądź kanapowcem! Kup bilet już teraz!

miejsce
Progresja
  • Koncert

Progresja

Warszawa, ul. Fort Wola 22