GRAMY dla Ukrainy | Bydgoszcz

  • Koncert
  • #Rock
  • #Polskie

Czwartek, 31 marca 2022

17:00

od 35 
Kup bilet

GRAMY dla Ukrainy to muzyczne wydarzenie zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód z biletów zostanie przekazany na pomoc matkom i dzieciom z Ukrainy, podopiecznym Caritas Diecezji Bydgoskiej.

Podczas koncertu „GRAMY dla Ukrainy” na scenie Fabryki Lloyda wystąpi zespół ROAN oraz Golden Life.

Wstęp: 17:00 Start koncertu: 19:00

Bilety: 35 zł

ROAN powstał w 1991 r. z inicjatywy braci Man. W tym samym roku grupa zostaje laureatem Festiwalu w Jarocinie. Debiutancki album zespołu pt.: "Ogień" ukazał się w 1993 r. i do dzisiaj uznawany jest za jedną z najlepszych polskich płyt lat 90tych.W 1992 r. Roan wraz z zespołem Zdrowa Woda rozpoczyna koncert WOŚP. Dwie ostatnie płyty zespołu ukazały się w Chinach. W Kraju Środka zespołu zagrał ponad 200 koncertów, promując polską muzykę na największych Festiwalach w tym kraju.

Skład zespołu: Zbyszek Man śpiew, gitara Andrzej Man gitara basowa Andrzej Sroka gitara

GOLDEN LIFE - polski zespół muzyczny założony w Gdańsku w 1988. Zespół porusza się w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country. Dwa utwory grupy: Wszystko to co mam i 24.11.94 dotarły do pierwszego miejsca Listy przebojów Programu Trzeciego.

Skład zespołu: Adam „Wola” Wolski – śpiew Marcin Ściesiński - perkusja Jarosław „Pastyl” Turbiarz – gitara Jacek „Bodek” Bogdziewicz – gitara basowa Michał „Wierzba” Saidowski – gitara

miejsce