Golec Uorkiestra - koncert kolęd i Pastorałek [SOLD OUT]

  • Koncert
  • #Klasyki
  • #Pop

Piątek, 3 stycznia 2020

18:00

od 145.40 
Kup bilet
informacja organizatora

Golec Uorkiestra - koncert kolęd i Pastorałek

Kraków – 03.01.2020 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34 Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00 Bilety przedsprzedaż 110zł, 130zł, 140zł, w dniu koncertu 120zł, 140zł, 150zł

Bilety do nabycia: Kijów Centrum al. Krasińskiego 34

Galicja Productions serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra!

Wyjątkowy świąteczno-noworoczny koncert Golec uOrkiestra to niezwykłe wydarzenie, na którym usłyszycie Państwo najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu grupy Golec uOrkiestra. Bracia Golcowie wraz ze swoją rodzinną orkiestrą podtrzymają w nas magię Świąt Bożego Narodzenia zapraszając do wspólnego kolędowania w najlepszym możliwym stylu.

Ten niepowtarzalny występ to doskonała okazja, aby choć na chwilę poczuć góralski, bożonarodzeniowy klimat. Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół to gwarancja doskonałej zabawy na wysokim poziomie. Zapraszamy już 3 stycznia do krakowskiego Kijów Centrum!

Golec uOrkiestra to grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Zespół podczas swojej kilkunastoletniej działalności zagrał ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej. Artyści łączą tradycyjne, etniczne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock'n'rolla, rythm'n'bluesa, oraz muzyki jazzowej.

miejsce

Kino Kijów

Kraków, aleja Zygmunta Krasińskiego 34