GHOSTEMANE | Gdańsk | B90 [NOWY TERMIN]

  • Koncert

Czwartek, 28 styczeń 2021

20:00

od 69 zł

Ghostemane przybywa ze swoją europejską trasą do Polski! Artysta pojawi się w aż trzech polskich miastach: w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie.

Pierwszy koncert zaplanowano na 19 marca 2020 roku w Gdańsku, w klubie muzycznym Parlament. Start imprezy o godzinie 20:00.

Ghostemane to bardzo ekscentryczny artysta, z zamiłowaniem do ciężkich brzmień. Sympatię publiczności zdobywa jednak swoim unikalnym głosem oraz indywidualnym podejściem do słuchaczy. Umie łączyć różnorodne gatunki muzyczne, dzięki czemu w efekcie końcowym tworzy niesamowite i ponadczasowe albumy. To jeden z najbardziej znanych artystów na światowej scenie trap, dlatego wizyta na jego koncercie w Polsce jest niejako sprawą obowiązkową. Każdy słuchacz przeniesie się w tym dniu w zupełnie inny wymiar. Ghostemane zadziwi wszystkich potężnymi, basowymi uderzeniami.

Bilety dostępne w Empik Bilety


Informacja organizatora

W ramach europejskiej trasy, wystąpi aż w trzech miastach, 19 marca w Gdańsku w klubie Parlament, 20 marca w Warszawie w klubie Progresja i 21 marca w Krakowie w klubie Kwadrat!

Urodzony w West Palm Beach, Florida, Ghostemane, znany jest z łączenia dwóch gatunków muzycznych jakimi są trap i metal. Pomimo młodego wieku, zdążył nagrać już 16 albumów (ep, lp, mixtape). Pierwszy raz sięgnął za mikrofon, dla żartu, jako b.side swojego punkowego zespołu, który zaszczepił mu miłość do takich artystów jak Three 6 Mafia czy Bone Thugs-n-Harmony.
Ghoste po 2 latach prób i nagraniu albumów takich jak "Blunts n Brass Monkey" czy "Taboo", postanowił spróbować swoich sił w LA, gdzie od razu dołączył do ekipy SCHEMAPOSSE, którą przez krótki czas współtworzył ze śp. LIL PEEP’em. Niewiele czasu zajęło, żeby zainteresował się nim POUYA (z którym nagrał kawałek 1000 rounds) oraz $UICIDEBOY$, przed którymi wielokrotnie otwierał koncerty, tylko po to, aby dziś stać się jednym z najbardziej znaczących artystów na scenie trapowiej, za którym stoi ogromna rzesza wiernych i oddanych fanów na całym świecie, w tym również w Polsce!

Charakterystyczna, nieludzka barwa głosu, a wraz z nią potężne, basowe uderzenia to wizytówka Ghostemane’a, który nie boi się eksperymentować z bitami i flow. Uwagę zwracają też dziwne, niepokojące teledyski. Na scenie nie ma sobie równych, jego agresywne i pełne energii koncerty są zawsze unikatowe i nigdy nie wiadomo czego się spodziewać, począwszy od setlisty, przez ściany śmierci, circle pity, a skończywszy na szalonej ekspresji scenicznej. Jest to zdecydowany must go! dla każdego fana trapu, a Ci którzy byli na koncertach Ghostemane'a ostrzegają... po tym co zobaczycie i usłyszycie, już nic nie będzie takie jak dawniej!

miejsce
  • Koncert

Klub Muzyczny Parlament

Gdańsk, ul. Św. Ducha 2